Home Kategorie Życie Skandaliczny wpis Guardiana o Polsce. “Nie wiem, czy celowo wyszukują najbardziej aryjsko wyglądających młodych”

Skandaliczny wpis Guardiana o Polsce. “Nie wiem, czy celowo wyszukują najbardziej aryjsko wyglądających młodych”

Skandaliczny wpis Guardiana o Polsce. “Nie wiem, czy celowo wyszukują najbardziej aryjsko wyglądających młodych”

Różne angielskie media lepiej lub gorzej pisały o Polakach. Parę stron wspomniało o buczeniu podczas klęczenia, ale wszystkich zdeklasował The Guardian. To co napisali, to szok.

W teorii to bardzo poważne medium, jedno z najbardziej szanowanych na Wyspach. Tymczasem podczas relacji live moderator napisał naprawdę skandaliczny wpis, który wywołał poruszenie.

– “Operator kamery w dalszym ciągu kieruje obiektyw na dzieci wśród kibiców. Nie wiem, czy celowo wyszukują najbardziej aryjsko wyglądających młodych, czy wszystkie dzieci w Warszawie okazują się blondynami. W każdym razie Stones wygląda na gotowego do powrotu do gry” – mogli przeczytać ludzie odwiedzający wówczas stronę Guardiana.

– “Staramy się rozumieć wiele, ale to już naprawdę jest zdecydowana przesada. Trudno to nawet podciągnąć pod mało wysublimowany angielski humor. Jednym słowem – żenada” – odpowiedziała redakcja jednego z polskich portali.

Niedawno został proboszczem. Ma żonę i dwójkę dzieci. Wierni go uwielbiają.

Źródło: weszlo.com

 

Kieliszki z grawerem
Kieliszki z grawerem
17,90 zł
30,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kieliszek do wina (od 17,90 zł) lub kieliszki do szampana (34 zł) z dowolnym grawerem z unikalneprezenty.pl (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz