Home Kategorie Poruszające Nagranie z samolotu, który wbił się w WTC. Słowa pasażera szokują.

Nagranie z samolotu, który wbił się w WTC. Słowa pasażera szokują.

Nagranie z samolotu, który wbił się w WTC. Słowa pasażera szokują.

 ​Nagranie z samolotu, który uderzył w WTC rzuca nowe światło na temat zamachu z 11 września 2001 roku. To co tam się działo wywołuje smutek i poruszenie.

Od zamachu na World Trade Center minęło już 20 lat, ale ten atak terrorystyczny już na zawsze będzie w naszej pamięci jako symbol zagrożenia i zdarzenie, które na zawsze zmieniło oblicze naszego do tej pory, poukładanego świata.

Do dziś wiele kwestii związanych z okolicznościami ataku przeprowadzonego przez Al-Kaidę pozostaje tajemnicą. Jednak nowe elementy zamachu wychodzą na światło dzienne. Szokują one i wywołują poruszenie.

Brian David Sweeney z Massachusetts podróżował samolotem z Bostonu do Los Angeles, gdy doszło do przejęcia maszyny przez terrorystów z Al-Kaidi. Wszyscy pasażerowie tego samolotu ponieśli tragiczną śmierć. Zresztą nie tylko oni.

Łączna liczba zabitych na skutek czterech zamachów wyniosła 2 996 osób. Z kolei 6 291 ludzi zostało rannych.

Źródło: Facebook

Jeszcze przed rozbiciem samolotu, jego pilot Brian David Sweeney wiedział, że ani on ani cała załoga nie mają najmniejszych szans na przeżycie. Dlatego też postanowił on pożegnać się ze swoją rodziną i bliskimi.

– “Jules, tu Brian. Słuchaj, jestem w samolocie, który został uprowadzony. Jeśli coś pójdzie źle, chcę tylko żebyś wiedziała, że bardzo cię kocham. Chcę, żebyś czyniła dobro i korzystała z życia. Tego samego życzę moim rodzicom i wszystkim innym” – mówił w ostatnim nagraniu.

W tym miejscu znajdą państwo wzruszające nagranie o WTC.

Wiadomość zakończył następująco:

– “Po prostu szalenie cię kocham i do zobaczenia, kiedy tam dotrzesz. Do widzenia kochanie. Mam nadzieję, że zadzwonię do ciebie” – mówił.

Sama Jules opowiedziała, co czuje. Była wdzięczna mężowi za tą wiadomość:

– “Wszystko, czego potrzebowałam, to ta wiadomość. Myślę, że kiedy ją nagrywał, wiedział już, że nie wróci do domu. To był jego sposób, aby dać mi znać, że wszystko będzie dobrze, i że wierzy, że jeszcze kiedyś zobaczy mnie ponownie. I to wszystko, co musiałam wiedzieć” – stwierdziła wzruszona.

ZUS już wszystko przygotował. Miliony Polaków za chwilę dostaną więcej pieniędzy.

Źródło: TikTok, Popularne

Fotomagnesy ze zdjęciem
Fotomagnesy ze zdjęciem
12,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Fotomagnesy na lodówkę ze zdjęciem: różne formaty od 7,90 zł z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz