Home Kategorie Poruszające Ta impreza miała być idealnym pożegnaniem z latem. Zamiast tego stała się tragedią.

Ta impreza miała być idealnym pożegnaniem z latem. Zamiast tego stała się tragedią.

Ta impreza miała być idealnym pożegnaniem z latem. Zamiast tego stała się tragedią.

​Podczas Rajdu Śląska 2021 miał miejsce wypadek na czwartym odcinku specjalnym imprezy „Chybie”. Załoga Pyra/Pyra uległa wypadkowi. Śmierć poniosła Agnieszka Pyra.

OS5 został odwołany. Załogi pojechały trasą alternatywą w stronę serwisu. To naprawdę smutna informacja i prawdziwa tragedia dla rodziny oraz fanów tego sportu.

– “Redakcja rallypl.com składa kondolencje na ręce kierowcy Tomasza Pyry, całej rodziny i znajomych Agnieszki Pyry” – napisano w komunikacie.

– “Dzisiaj przed południem, na odcinku specjalnym samochodowego Rajdu Śląska w Chybiu doszło, do wypadku z udziałem jednej z załóg. Samochód, którym rywalizował kierowca razem z pilotem, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Niestety, w wyniku zdarzenia zginęła pilot pojazdu. W związku z tym tragicznym wydarzeniem, organizatorzy Rajdu Śląska podjęli decyzję o zakończeniu zawodów” – przekazano w komunikacje policji. 39-letnia zawodniczka poniosła śmierć na miejscu.

ZUS już wszystko przygotował. Miliony Polaków za chwilę dostaną więcej pieniędzy.

Źródło: Twitter, rally.pl

eKurs: Behawiorystyka zwierząt
eKurs: Behawiorystyka zwierząt
70,00 zł
300,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Behawiorystyka zwierząt towarzyszących z zaśw. MEN za 70 zł z Centrum Rozwoju Personalnego (zamiast 300 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz