Home Kategorie Ludzie Mieszkanie Ryśka Riedla na sprzedaż! “Mamy już pierwsze propozycje”.

Mieszkanie Ryśka Riedla na sprzedaż! “Mamy już pierwsze propozycje”.

Mieszkanie Ryśka Riedla na sprzedaż! “Mamy już pierwsze propozycje”.

To gratka dla fanów Dżemu. Na sprzedaż wystawiono mieszkanie lidera zespołu – słynnego bluesmana Ryszarda Riedla. Ktoś z was chce je kupić?

Tydzień temu w Tychach odsłonięto wielki mural z wizerunkiem Ryszarda Riedla. Dzięki temu nietrudno znaleźć blok w którym znaleźć można mieszkanie legendarnego muzyka.

W związku z tym wydarzeniem, do Tychów przybywają fani muzyki Riedla. Niektórzy ludzie zdecydowali się przejechać nawet kilkaset kilometrów  tylko po to, żeby zobaczyć ten mural.

Mural ma 130 metrów kwadratowych powierzchni więc jest ogromny. Z drugiej stronie mieszkanie Riedla ponad połowę mniej, bo niespełna 55 metrów. Z okazji muralu, zdecydowali się na to, żeby sprzedać jego mieszkanie.

– “Po rodzinie Riedlów nikt tutaj nie mieszkał, więc ta tkanka jest widoczna, to czuć w każdym zakątku dosłownie” – stwierdziła Agnieszka Niechciał z grupy WGN Katowice Śródmieście.

– “Zakładamy, że ktoś wykorzysta to miejsce na cele kulturalne, żeby jakąś pamięć o Ryszardzie Riedlu zachować. Mamy już pierwsze propozycje” – powiedziała pośredniczka Agnieszka Niechciał.

60-latku szykuj się do wojska. Możesz bowiem otrzymać wezwanie.

Źródło: polsatnews.pl

 

-50zł na zakupy w Sexshop112
-50zł na zakupy w Sexshop112
1,00 zł
50,00 zł
6 dni
do końca oferty!
1 zł za groupon wartościowy wart 50 zł do wydania w sklepie Sexshop112

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz