Home Kategorie Ludzie Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” właśnie przekazała koszmarne wieści. Chodzi o jej małżeństwo.

Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” właśnie przekazała koszmarne wieści. Chodzi o jej małżeństwo.

Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” właśnie przekazała koszmarne wieści. Chodzi o jej małżeństwo.

Iza Juszczak i Kamil Węgrzyn to jedna z nielicznych par, którym udało się pozostać w małżeństwie zawartym w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Wszystko układało się świetnie.

Jednakże fani tego programu otrzymali naprawdę przykre wieści „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. W momencie, kiedy Agnieszka z Wojtkiem wyczekują narodzin swojego pierwszego dziecka, to Iza z Kamilem zdecydowali się na rozstanie.

Iza Juszczak i Kamil Węgrzyn byli uczestnikami piątej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Choć początkowo widzowie nie rozumieli, dlaczego producenci zdecydowali się na taką parę, to jednak szybko okazało się, że to był trafiony wybór.

Przez cały ten czas Iza i Kamil chętnie dzielili się swoim życiem w social mediach. Ona zgromadziła na Instagramie ponad 130 tysięcy obserwujących, on natomiast prawie 65 tysięcy. To właśnie przez portal społecznościowy, Iza podała szokującą nowinę.

– „Czasem w życiu przychodzi moment, w którym musisz podjąć ważną decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy, nie wyszło” – napisała. Fanów z pewnością to szokuje, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że ta para dobrze się dogadywała.

– „Prosimy o uszanowanie naszej prywatności” – dodała we wpisie. Przykro nam, że do tego doszło.

60-latku szykuj się do wojska. Możesz bowiem otrzymać wezwanie.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Jazda gokartem: 8- lub 24-minutowy przejazd w Forza Kart Tor Gokartowy
Jazda gokartem: 8- lub 24-minutowy przejazd w Forza Kart Tor Gokartowy
19,99 zł
27,00 zł
Oferta zakończona!
Jazda gokartem: 8- lub 24-minutowy przejazd w Forza Kart Tor Gokartowy (do -25%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz