Home Kategorie Ludzie Wstrząsające wieści o Dorocie Gardias. Dziennikarka jest poważnie chora. Zdradziła, jakie są rokowania.
21.28K

Wstrząsające wieści o Dorocie Gardias. Dziennikarka jest poważnie chora. Zdradziła, jakie są rokowania.

Wstrząsające wieści o Dorocie Gardias. Dziennikarka jest poważnie chora. Zdradziła, jakie są rokowania.

Dorota Gardias podzieliła się szokującymi wieściami o jej stanie zdrowia. Okazuje się, że kobieta choruje na nowotwór piersi i niedługo czeka ją operacja.

Popularna dziennikarka i prezenterka pogody od lat związana jest z TVN. Cieszy się ogromną sympatią widzów, a na Instagramie obserwuje ją niemal 200 tys. osób.

Już niemal rok temu Gardias ciężko przeszła zakażenie koronawirusem. Gwiazda trafiła do szpitala, gdzie przeszła terapię tlenową. Po opuszczeniu placówki ostrzegała ludzi, którzy wątpią w istnienie koronawirusa, o tym, że COVID-19 to nie są żarty. Potem informowała też, że ma problemy zdrowotne, które są efektem zakażenia SARS-CoV-2. Teraz ujawniła kolejną wstrząsającą wieść o swoim zdrowiu. Okazuje się, że Dorota Gardias ma nowotwór piersi.

W rozmowie z magazynem „Party” dziennikarka przyznała, że raka wykryto u niej podczas rutynowego badania w lipcu. Wcześniej kobieta odczuwała tkliwość i ból piersi. Gdy usłyszała diagnozę, rozpłakała się. Oswojenie się z chorobą i leczeniem zajęło jej jakiś czas.

– “Gdy usłyszałam, że to nowotwór i jak najszybciej trzeba zrobić operację, życie przeleciało mi przed oczami” – powiedziała w rozmowie z “Party”. Dodała, że jest w rękach świetnych onkologów i na koniec kwietnia ma zaplanowaną operację, po której zostaną wykonane kolejne badania i wtedy podjęte będą kolejne decyzje, dotyczące leczenia. Jak zdradza, rokowania są bardzo dobre.

– “Na szczęście bardzo dobre. Operację będę miała na koniec września. Po wynikach histopatologii będzie wiadomo, jak dalej ma przebiegać leczenie” – ujawniła Gardias. Trzymamy kciuki za jej zdrowie.

Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” właśnie przekazała koszmarne wieści. Chodzi o jej małżeństwo.

Źródło: Party

Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
53,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet badań laboratoryjnych dla kobiet i mężczyzn od 53,99 zł w Centrum Medycznym Polmed – ponad 200 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz