Home Kategorie Poruszające Bijatyka w Zakopanem. 25-latek walczy o życie. Policja poszukuje sprawców.

Bijatyka w Zakopanem. 25-latek walczy o życie. Policja poszukuje sprawców.

Do bijatyki doszło w nocy z soboty na niedzielę w Zakopanem. W jej trakcie ciężko ranny został 25-latek. Sprawców poszukuje policja.

Na Krupówkach w nocy z soboty na niedzielę doszło do bijatyki. W niej ciężko ranny został 25-letni mężczyzna. Sprawców pobicia szuka policja.

Około 2:00 na skrzyżowaniu Krupówek i ul. Kościuszki grupę ludzi zaatakowali nieznani mężczyźni. Jak relacjonuje rzecznik miejscowej policji, wywiązała się bijatyka, w wyniku której 25-letni mężczyzna z powiatu nowotarskiego odniósł ciężkie rany. Napastnicy zbiegli.

Pierwsi na miejscu zdarzenia zjawili się policjanci, którzy podjęli się akcji ratowania życia poszkodowanego.

– „Ranny mężczyzna przez chwilę nie dawał oznak życia. Po chwili reanimację przejęli ratownicy z zakopiańskiego pogotowia. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Medycy określają jego stan jako poważny – zagrażający życiu. Niezwłocznie policyjne patrole prowadziły poszukiwania sprawców, a śledczy wykonali oględziny miejsca zdarzenia” – powiedział Wieczorek.

Policja powiadomiła o zdarzeniu prokuraturę. Przesłuchiwani są świadkowie zdarzenia. Zajście zostało nagrane przez kamery monitoringu.

Słoneczny weekend sprawił, że do Zakopanego i w Tatry przybyło wielu turystów. Zeszłej nocy policjanci musieli interweniować ponad 50 razy. Głównie wzywano ich do awantur i zakłócania spokoju.

Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” właśnie przekazała koszmarne wieści. Chodzi o jej małżeństwo.

Laserowy peeling frakcyjny
Laserowy peeling frakcyjny
79,99 zł
499,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Laserowy peeling frakcyjny na twarz (od 79,99 zł) i więcej opcji w Heaven Beauty & SPA – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz