Home Kategorie Poruszające Tajemnicza śmierć w gospodarstwie agroturystycznym. „Mężczyzna siedział nieruchomy, kobieta leżała w łóżku”.

Tajemnicza śmierć w gospodarstwie agroturystycznym. „Mężczyzna siedział nieruchomy, kobieta leżała w łóżku”.

Tajemnicza śmierć w gospodarstwie agroturystycznym. „Mężczyzna siedział nieruchomy, kobieta leżała w łóżku”.

Martwe małżeństwo zostało odnalezione na terenie gospodarstwa agroturystycznego w miejscowości Bronków w woj. lubuskim. Prokuratura wszczęła śledztwo, które ma wyjaśnić przyczyny śmierci pary.

– „Małżonków znaleziono martwych w gospodarstwie agroturystycznym w miejscowości Bronków w pow. krośnieńskim (woj. lubuskie)” – poinformował w niedzielę Łukasz Wojtasik z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Małżeństwo pochodziło z Żar. Informację o tajemniczej śmierci przekazała w niedzielę Gazeta Lubuska.

Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrzańskim. Śledczy na ten moment ustalili, że w ubiegłym tygodniu małżeństwo przyjechało do Bronkowa wypocząć. 9 września ich zwłoki zostały odnalezione przez pracownika gospodarstwa, który sprzątał pokoje.

– “Drzwi do pokoju małżeństwa były otwarte. Mężczyzna siedział nieruchomy przy stole, kobieta leżała w łóżku. Nie dawali oznak życia” – opisuje tragiczne zdarzenie “Gazeta Wyborcza”.

Na miejscu przeprowadzono oględziny nadzorowane przez prokuratora. W pokoju, gdzie znajdowały się zwłoki były też najróżniejsze leki, co może świadczyć o tym, że oboje byli schorowani.

– „Wstępne oględziny nie wykazały, by do śmierci małżeństwa przyczyniły się inne osoby. Pod uwagę jest brana m.in. wersja związana z przedawkowaniem leków. Na tym etapie śledztwa to jednak tylko przypuszczenie. Kluczowe będą wyniki sekcji zwłok i badań histopatologicznych zleconych przez prokuratora” – powiedział w niedzielę Łukasz Wojtasik z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze, cytowany przez PAP.

Bijatyka w Zakopanem. 25-latek walczy o życie. Policja poszukuje sprawców.

Źródło: PAP, Gazeta Lubuska

Wstęp do papugarni
Wstęp do papugarni
8,99 zł
12,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Od 8,99 zł: bilet wstępu do Papugarni Białystok

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz