Home Wideo Szokujące nagranie. Nauczycielka rozebrała uczennicę w klasie.

Szokujące nagranie. Nauczycielka rozebrała uczennicę w klasie.

W szkole w stanie Oregon doszło do szokującego wydarzenia. Pomiędzy nauczycielką a uczennicą doszło do awantury. W pewnym momencie uczennica chciała opuścić klasę, gdy nagle nauczycielka wciągnęła ją siła do środka za bluzkę.

15-letnia Sara Rue zapamięta ten dzień na długo. Nastolatka zaczęła awanturować się z nauczycielką. W rozmowie z dziennikarzami Sara opowiedziała, że dostała ataku paniki. 15-latka źle znosi hałas, chaos i negatywne emocje, które skumulowały się w tamtym momencie. Stąd też nastolatka chciała opuścić salę, aby uspokoić się w samotności.

Nauczycielka nie pozwoliła jej na to. Pobiegła za Sarą i złapała ją za koszulkę. Siłą pociągnęła za ubranie tak, że 15-latka wpadła z powrotem do klasy i upadła na ziemię. Koszulka zsunęła się z nastolatki. Cała klasa zobaczyła jej biustonosz, co było traumatycznym przeżyciem dla Sary.

– „Ja naprawdę wstydzę się swojego ciała, więc [cała klasa – przyp. red.] właśnie zobaczyła, jaka jestem gruba…” – tłumaczy w rozmowie z KPTV ze łzami w oczach 15-letnia Sara.

– „Nie mogę uwierzyć, że to się stało” – dodaje.

Jak podaje KPTV nauczycielka po tej sytuacji została wysłana na płatny urlop. Sprawę bada policja, ale według nich „nie doszło do przestępstwa”. Incydent badają też władze szkoły, które nie wiedzą obecnie, czy wobec nauczycielki wyciągnięte będą jakiekolwiek konsekwencje.

– „Dlaczego położyła ręce na uczennicy? Należy to ustalić poprzez zbadanie, czy istniał uzasadniony powód, takiego zachowania. Czy w pierwszej kolejności nie można było zastosować innego działania” – mówi rzecznik szkół Salem-Keizer Jay Remy.

Jak się okazuje, szkoła “zezwala na użycie siły fizycznej”, jeśli nauczyciel nie radzi sobie z uczniem, jednak może się to dziać jedynie w uzasadnionych przypadkach. Czy ta sytuacja taka była? Tego wciąż nie wiedzą władze szkoły, a także Jay Remy.

Uchodźca z Afganistanu zgwałcił i zabił 13-letnią dziewczynkę. Udało mu się oszukać służby.

Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i wellness
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i wellness
189,00 zł
450,00 zł
Oferta zakończona!
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy dla 2 osób ze śniadaniami lub wyżywieniem HB, wellness i więcej w Willi Skałka

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz