Home Kategorie Poruszające Marcelinka i Maksio widzieli, jak ginie ich mama! Potworne kulisy zbrodni w Gdańsku.

Marcelinka i Maksio widzieli, jak ginie ich mama! Potworne kulisy zbrodni w Gdańsku.

Ta zbrodnia porusza nawet najtwardszych śledczych. W niedzielę w Gdańsku zamordowana została młoda mama. Paulina zginęła na oczach dwójki swoich trzyletnich dzieci. To koszmarna zbrodnia.

W niedzielę zabił ją narzeczony, ojciec maluszków Robert G. (29 l.). W poniedziałek usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Jak mógł zabić matkę dwójki dzieci i to na ich oczach?

– “Taki zarzut prokurator zdecydował się przedstawić po zapoznaniu się ze wstępnymi wynikami sekcji zwłok kobiety z uwagi na charakter i rozległość obrażeń na jej ciele” – mówi Faktowi prok. Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

– “Mężczyzna przyznał się do zabójstwa. Złożył wyjaśnienia. Na razie jest za wcześnie, by mówić też o motywach, jakie przedstawił. Mówił, że pewnych rzeczy nie pamięta. Do sądu w Gdańsku skierowany został wniosek o tymczasowy areszt dla podejrzanego na okres 3 miesięcy” – dodaje prok. Duszyński.

Była niedziela 12 września. To miał być miły, rodzinny poranek. Paulina A. szykowała śniadanie. Całą rodziną byli w domu. Mieli zasiąść przy wspólnym stole, ale doszło do awantury. Wielce prawdopodobne jest to, że Robert G. po raz kolejny naćpał się i po prostu wpadł w szał. Chwycił on za nóż i na oczach Marceliny i Maksia rzucił się na ich matkę. Gdy policja przyjechała na miejsce, było już za późno. Kobieta była martwa, a przed domem w samej bieliźnie i cały we krwi stał Robert G.

– “Policjanci go zatrzymali. W domu znaleźli ciało młodej kobiety z licznymi ranami ciętymi i kłutymi. Na miejscu zabezpieczono dowody i ślady biologiczne do ewentualnych badań, a także przedmioty stanowiące dowód przestępstwa” – mówi Faktowi prok. Mariusz Duszyński.

Przyjaciele i najbliżsi Pauliny są zszokowani tą niezwykle okrutną i brutalną zbrodnią.

– “Ona była taką wspaniałą mamą, szykowała roczek Marcelinki, miało być przyjęcie, tort i prezenty… 18 września Marcelinka kończy roczek, już nigdy nie przytuli się do mamy, nie wierzę, że to się wydarzyło…” – mówi jedna z jej przyjaciółek. Załamana tą zbrodnią.

Biedne dzieci straciły kochającą mamę.

Źródło: Fakt
Źródło: Fakt
Źródło: Fakt
Źródło: Fakt

Koronawirus raport 14.09.2021. Kolejny dzień z ponad 500 zakażeniami.

Źródło: Fakt

Catering Fit lub Sportowy z dowozem
Catering Fit lub Sportowy z dowozem
189,99 zł
225,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Wybrany catering dietetyczny Fit lub Sportowy 1000, 1200, 1500 kcal i więcej z dostawą od 189,99 zł w Easy Fit Looker

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz