Home Kategorie Życie Wrocławska policja znowu w akcji. Znęcali się nad niemieckimi studentami.
4.25K

Wrocławska policja znowu w akcji. Znęcali się nad niemieckimi studentami.

Wrocławska policja znowu w akcji. Znęcali się nad niemieckimi studentami.

Po wyjściu z komisariatu dwaj chłopcy płakali jak dzieci. Kazano im się rozebrać do naga przy policjantach. Naśmiewali się z ich narodowości śpiewając „Deutschland, Deutschland über alles”.

Niewyobrażalne dramaty, do jakich doszło we Wrocławiu i Lubinie, nie biorą się znikąd. Przemoc fizyczna i psychiczna, jakiej dopuszczają się polscy policjanci, osiągnęła niebywałą skalę. Znęcanie się nad studentami, to kolejny taki element.

Koszmarne wręcz dramaty i tragedie, do jakich doszło we Wrocławiu i Lubinie, nie biorą się znikąd. Przemoc fizyczna i psychiczna, jakiej dopuszczają się polscy policjanci, osiągnęła niebywałą skalę. Przyjechali tutaj w odwiedziny, jednak nie spodziewali się tego, że mogą zostać tak potraktowani przez wrocławskich funkcjonariuszy.

Chłopcy zostali zatrzymani na 35 godzin gdyż podejrzewano u nich posiadanie narkotyków. To właśnie wtedy miało dojść do zdarzeń, które według studentów, godziły w ich godność. Rozbieranie do naga, rewizja osobista, nabijanie się z kraju pochodzenia. No cóż, czy kogoś jeszcze dziwi, że w Polsce ludzie mają dość policji?

Koronawirus raport 14.09.2021. Kolejny dzień z ponad 500 zakażeniami.

Źródło: wyborcza

Kawiorowy rytuał spa
Kawiorowy rytuał spa
89,99 zł
Oferta zakończona!
Kawiorowy rytuał spa (89,99 zł) z zabiegiem na dłonie (109,99 zł) i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
14

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz