Home Wideo Szokujące oświadczenie. Przymus szczepień pod groźbą utraty pracy!

Szokujące oświadczenie. Przymus szczepień pod groźbą utraty pracy!

Szokujące oświadczenie. Przymus szczepień pod groźbą utraty pracy!

Sytuacja związana z COVID-19 nabiera tempa. Niektóre kraje, coraz mocniej naciskają na swoich obywateli, żeby zachęcić ich do szczepień przeciwko wirusowi. Tak jest i w tym przypadku.

Polsce eksperci przewidywali do 50tys zgonów w 4 fali. Jednak ta narracja jak do tej pory się nie sprawdziła. Inne kraje, również przewidują straszny wzrost zakażeń i zgonów, którego jak do tej pory nie ma.

Przewidywano ze 4 fala nadejdzie po rozpoczęciu nauki w szkołach. Niektórzy obawiali się, że może być spowodowana wyjazdami zagranicznymi w wakacje. W zeszłym roku fala zachorowań nastąpiła w miesiąc po rozpoczęciu nauki. Teraz widać, ze liczba zachorowań wzrasta. Mamy około 500 nowych przypadków dziennie, za tydzień będzie tysiąc. Co będzie dalej?

Dlatego właśnie, niektóre kraje zdecydowały się na to, żeby swoich obywateli jak najbardziej jak to się mówi “zachęcić” do przyjęcia szczepionek przeciwko COVID-19. Jednym z takich przykładów jest USA, które grozi swoim obywatelom utratą pracy. Widać to na poniższym filmie:

Golas w środku lasu przegonił je z grzybów. Nosił na twarzy specjalną maskę.

Wybrana kuracja laserowa
Wybrana kuracja laserowa
45,99 zł
150,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Wybrana kuracja laserowa: zamykanie naczynek, usuwanie blizn, przebarwień i więcej od 45,99 zł w Derma SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz