Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada największy zamach w historii. „Rekord, setki tysięcy ofiar”.

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada największy zamach w historii. „Rekord, setki tysięcy ofiar”.

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada największy zamach w historii. „Rekord, setki tysięcy ofiar”.

Wojciech Glanc przepowiedział zamach, który ma być największym w historii. W swojej wizji zobaczył rekordową liczbę ofiar. Mówił nawet o setkach tysięcy. Gdzie i kiedy dojdzie do tragedii?

Przepowiednie jasnowidzów od lat interesują wielu Polaków. Od jakiegoś czasu coraz większą popularnością cieszy się Wojciech Glanc, jasnowidz znany m.in. z występów w „Big Brotherze”.

Glanc miał przewidzieć wiele ważnych dla Polski i świata wydarzeń, m.in. powstanie bariery z drutu kolczastego na granicy, kolejne fale pandemii czy nawet śmierć księcia Filipa. W najnowszym filmie podzielił się z widzami kolejnymi przepowiedniami. Niestety, również i teraz nie ma dobrych wieści. Opowiedział o zbliżającym się wewnętrznym konflikcie w Polsce, a może nawet i wojnie domowej. Okazuje się jednak, że cały świat powinien spodziewać się tragedii. Mowa o zamach, który może być o wiele gorszy niż pamiętny atak na World Trade Center.

Nawiązując do rocznicy tragicznych wydarzeń z 11 września, Glanc zapowiedział, że światem już niedługo może wstrząsnąć o wiele gorszy zamach.

– „Chciałem oddać szacunek tym, którzy zginęli w tamtym okresie i niestety powiedzieć wam,  że niestety mam pewną wizję, która do mnie zawsze wraca, za każdym razem, kiedy gdzieś ten temat zaczyna po prostu wracać. A mianowicie jak cały czas uważam, że rekord nie został pokonany, że to nie jest koniec. I że nadejdzie coś o wiele gorszego niż to. Czy będzie to Kapitol tym razem, czy będą to tysiące, czy setki tysięcy ofiar? Nie wiem, wiem jedno – że czeka nas i to całkiem niedługo zamach, który pobije to, co było wtedy” – zdradził.

Jasnowidz zasugerował, że komuś może bardzo zależeć na tym, by świat ponownie musiał zmierzyć się z tak tragicznymi wydarzeniami, jak seria ataków terrorystycznych.

– „Ja wiem, że to brzmi absurdalnie, to co ja do was mówię, określenie tego rekordem, ale nie ma takich statystyk, których nie można by zawyżać w ten sposób (…) Czeka nas i to w bardzo niedalekim czasie coś o wiele gorszego, coś o wiele bardziej szokującego. Świat musi znowu stanąć w miejscu, świat musi znowu się zatrząść i komuś na tym bardzo zależy” – ocenił.

Przerażające szczegóły zbrodni z Gdańska. Morderca wydłubał Paulinie oczy! [18+]

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
25,60 zł
45,99 zł
Oferta zakończona!
Zdjęcia do dowodu osobistego, wizy lub pracy dyplomowej za 32 zł w AB Foto – 18 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz