Home Kategorie Poruszające Żołnierz został zabity przez pijanego kierowcę. Za miesiąc miał wziąć ślub.

Żołnierz został zabity przez pijanego kierowcę. Za miesiąc miał wziąć ślub.

Żołnierz został zabity przez pijanego kierowcę. Za miesiąc miał wziąć ślub.

Do tragicznego wypadku doszło w Wietlinie Trzecim na Podkarpaciu. Zginął 26-letni motocyklista. Z informacji, do których dotarł Fakt, ofiara była oficerem Wojska Polskiego. Za miesiąc mężczyzna miał wziąć ślub.

Do wypadku doszło 5 września około 18:00. Kierujący oplem 21-latek nie zachował ostrożności i odpowiedniej odległości od motocykla marki Honda, przez co najechał na jego tył. Tym samym zepchnął pojazd do rowu.

26-letni motocyklista pomimo reanimacji poniósł śmierć na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że 21-letni kierowca opla miał ponad promil alkoholu we krwi.

Do nowych informacji w sprawie dotarli dziennikarze Faktu. Okazuje się, że ofiara pijanego kierowcy była żołnierzem Wojska Polskiego. 26-latek został pochowany wraz ze swoją mamą, która zmarła 6 lat temu po ciężkiej chorobie.

W czwartek odbył się pogrzeb mężczyzny. Jak podaje Fakt, 26-latka żegnała rodzina, przyjaciele i tłumy sąsiadów. Nikt nie może pogodzić się z tragedią.

– „To nie był zwykły wypadek. Sprawca powinien odpowiadać jak za zabójstwo” – mówią “Faktowi” mieszkańcy Laszek na Podkarpaciu.

Tamtego tragicznego wieczora Krystian wybrał się na przejażdżkę motocyklem. Wracał do domu, gdy w tył jego pojazdu uderzył pijany kierowca. 21-latek został aresztowany. Będzie odpowiadać za spowodowanie śmiertelnego wypadku w stanie nietrzeźwości. Za ten czyn grozi do 12 lat więzienia.

Fakt podaje, że Krystian miał oświadczyć się ukochanej. Za miesiąc chciał wziąć ślub. Planował założyć rodzinę. Za rok miał skończyć studia wojskowe.

Przerażające szczegóły zbrodni z Gdańska. Morderca wydłubał Paulinie oczy! [18+]

Źródło: Fakt

Smartbook z Twoimi zdjęciami
Smartbook z Twoimi zdjęciami
6,90 zł
49,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 6,90 zł: Smartbook z Twoimi zdjęciami za i więcej opcji na stronie Yuupi.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz