Home Kategorie Poruszające Nie żyje 25-latek pobity na Krupówkach. Osierocił 3-letnie dziecko i pozostawił żonę w ciąży.

Nie żyje 25-latek pobity na Krupówkach. Osierocił 3-letnie dziecko i pozostawił żonę w ciąży.

Nie żyje 25-latek pobity na Krupówkach. Osierocił 3-letnie dziecko i pozostawił żonę w ciąży.

25-letni mężczyzna pobity kilka dni temu na Krupówkach nie żyje. Doniesienia o jego śmierci potwierdzają władze szpitala w Zakopanem. Osierociła 3-letnią córkę i pozostawił żonę w ciąży.

25-latek został ciężko ranny podczas bójki, do której doszło na Krupówkach w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna z powiatu nowotarskiego prawdopodobnie po uderzeniu w głowę stracił przytomność. Napastnicy zbiegli. Są poszukiwani przez policję.

Pierwsi na miejscu zjawili się funkcjonariusze, którzy próbowali ratować poszkodowanego. 25-latek trafił na OIOM, gdzie podpięto go do aparatury podtrzymującej życie. Niestety, mężczyzna zmarł.

– „O godz. 9.50 we wtorek rano potwierdziliśmy zgon 25-letniego mężczyzny, który został pobity na Krupówkach w nocy z soboty na niedzielę” – poinformowała Małgorzata Czaplińska, wicedyrektor ds. medycznych Szpitala Powiatowego w Zakopanem, cytowana przez “Gazetę Krakowską”.

Mężczyzna osierocił 3-letnią córkę. Wraz z żoną spodziewali się kolejnego dziecka. Na portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka pieniędzy dla 25-letniej wdowy. Jak przekazał szwagier zmarłego, ten bawił się w Zakopanem na swoim wieczorze kawalerskim. Podczas bójki miał upaść na chodnik i uderzyć głową o krawężnik.

Policja nadal poszukuje uczestników zajścia.

– „Nie ma na razie podstaw, żeby przedstawić komukolwiek zarzuty. Poszukujemy osób, które brały udział w tej bójce. Dotychczas nie zatrzymano osób, które pobiły 25-latka. Nie udało się ustalić ich tożsamości” – mówił w poniedziałek PAP z-ca prokuratora rejonowego w Zakopanem prok. Rafał Porębski.

Żołnierz został zabity przez pijanego kierowcę. Za miesiąc miał wziąć ślub.

Źródło: Tygodnik Podhalański

Rytuały spa dla 1 lub 2 osób
Rytuały spa dla 1 lub 2 osób
64,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Rytuały spa z masażem ciepłym olejkiem, strefą termalną na wyłączność i więcej od 64,99 zł w Royal Day Spa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz