Home Kategorie Życie Skandal w centrum miasta. Para uprawiała seks na ławce. Wszystko nagrał monitoring.
11.78K

Skandal w centrum miasta. Para uprawiała seks na ławce. Wszystko nagrał monitoring.

Skandal w centrum miasta. Para uprawiała seks na ławce. Wszystko nagrał monitoring.

Para, która oddawała się miłosnym uniesieniom na ławce w centrum Kościerzyny, nie uniknęła odpowiedzialności karnej za nieobyczajny wybryk.

Seks na ławce w Kościerzynie wywołał poruszenie wśród mieszkańców miasta. Niecodzienne zdarzenie miało miejsce we wrześniu 2020.

– „Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na jednej z ławek mężczyzna i kobieta uprawiają seks. Na miejsce został wysłany patrol policji” – mówił w rozmowie z ”Dziennikiem Bałtyckim” Piotr Kwidziński, rzecznik prasowy KPP w Kościerzynie.

Nagranie z monitoringu ukazujące miłosne uniesienia pary pozwoliło ustalić tożsamość kochanków. Policja zatrzymała 30-letnią Kamilę H. I 36-letniego Janusza W. Kobieta przyznała się do nieobyczajnego wybryku. Sąd nakazał jej zapłacić grzywnę w wysokości 500 zł.

36-latek w trakcie przesłuchania nie przyznał się do winy. Nie uniknął jednak kary.

– „Sąd uznał obwinionego na winnego zarzucanego mu czynu i wymierzył mu karę 1 miesiąca ograniczenia wolności polegającej na wykonywaniu nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w stosunku miesięcznym” – przekazał sędzia Łukasz Zioła, rzecznik prasowy ds. cywilnych Sądu Okręgowego w Gdańsku. Wyrok jest nieprawomocny.

Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana.

Dramat na granicy. Dwójka malutkich dzieci i list w nosidełku.

Źródło: Dziennik Bałtycki

Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
71,99 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż relaksacyjny (89,99 zł) lub pakiet spa (od 149,99 zł) w instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz