Home Kategorie Poruszające Malutka dziewczynka włożyła rączkę do torby z KFC. Nagle zaczęła przeraźliwie krzyczeć.

Malutka dziewczynka włożyła rączkę do torby z KFC. Nagle zaczęła przeraźliwie krzyczeć.

Do dramatu doszło w Wielkiej Brytanii. 18-miesięczna Ella poparzyła się sosem z KFC. Dziecko trafiło na oddział intensywnej terapii. Lekarze mówią, że blizny zostaną jej na całe życie.

Do incydentu doszło w Liverpoolu. 23-letnia Jade Pau opisuje, że jej córka włożyła rękę do torby z jedzeniem na wynos z KFC. W pewnym momencie sos pieczeniowy wylał się jej prosto na twarz.

– „Stałam obok, ale wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Paniczny krzyk Elli zmroził mi krew w żyłach” – opisuje matka.

Gorąca i tłusta substancja rozlała się po całym ciele dziecka. Matka od razu zabrała dziewczynkę pod prysznic. 23-latka opisuje, że tłusty sos dobrze trzymał się skóry i ciężko było go zmyć.

Po udzieleniu pierwszej pomocy matka zadzwoniła na pogotowie. Ella trafiła na oddział intensywnej terapii w szpitalu dziecięcym Alder Hey. Tam otrzymała kroplówkę z antybiotykiem.

1,5-roczne dziecko spędziło w szpitalu 5 dni. Lekarze ocenili, że poparzenia Elli są bardzo rozległe, a blizny zostaną jej do końca życia.

23-letnia matka odwiedziła restauracja, z której pochodziło zamówione jedzenie. Podkreśliła, że zależy jej na tym, aby zwrócić uwagę na problem serwowanych przez KFC zbyt gorących sosów.

– „Chciałabym, żeby zadbano także o to, żeby pojemniki nie otwierały się tak łatwo” – mówi Jade Pau.

Głos w sprawie zabrało brytyjskie KFC. Sieć podkreśliła, że to bardzo niefortunny incydent.

– „Pozostajemy w kontakcie z naszą klientką oraz Ellą, żeby dokładnie zbadać przyczyny zdarzenia” – stwierdził rzecznik restauracji.

Ciężarna przyszła na poród z prawnikiem. Nie chciała założyć maseczki w szpitalu.

Źródło: metro.co.uk

Wieloetapowe zabiegi na twarz
Wieloetapowe zabiegi na twarz
109,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Bar tlenowy, oczyszczanie twarzy oraz mikrodermabrazja za 109,99 zł i więcej w gabinecie Perła Młodości

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
17
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz