Home Kategorie Ludzie Co dzieje się z Ewą Krawczyk? Doniesienia są bardzo niepokojące.
23.60K

Co dzieje się z Ewą Krawczyk? Doniesienia są bardzo niepokojące.

Co dzieje się z Ewą Krawczyk? Doniesienia są bardzo niepokojące.

Ewa Krawczyk cały czas mocno przeżywa śmierć swojego męża. Co jakiś czas pojawia się na różnych wydarzeniach, ale raczej unika kontaktu z kimkolwiek.

Ewa Krawczyk w kwietniu straciła ukochanego męża. Odejście Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęło ją. Wdowę po artyście dumą i nadzieją napawają jedynie wydarzenia związane z uczczeniem jego pamięci.

Niedawno brała udział w odsłonięciu muralu z wizerunkiem męża. Była też w Opolu na festiwalu, podczas którego artyści wykonywali znane utwory jej męża.

Według doniesień medialnych na co dzień wdowa raczej średnio radzi sobie bez ukochanego. „Super Express” podaje, że kobieta nie wychodzi z domu i bierze leki uspokajające.

– „Dom opuszczam tylko wtedy kiedy jestem gdzieś potrzebna tak jak np. w Opolu albo mam ważne spotkanie. Moje życie to jest kościół, cmentarz i dom, bo tam się czuję najbezpieczniej. Czuję tam obecność Krzysia i wiem, że jest ze mną, wiem że mnie pilnuje” – mówi Ewa Krawczyk, cytowana przez “SE”.

Przy grobie Krzysztofa Krawczyka pojawia się każdego dnia. Zaczepia ją tam sporo osób, które starają się dodawać otuchy. Kobieta bardzo cierpi. Jedynym plusem jest to, że nie ma już problemów z bezsennością.

– „Teraz bezpiecznie śpię w nocy. To jest zasługa Krzysia. Zawsze go proszę, żebym miała spokojną noc i bezpieczną. Męża brakuje mi cały czas, dlatego jestem otoczona jego rzeczami. Niczego z domu nie wyrzuciłam, nawet chodzę w jego zegarku, żeby przynosił szczęście. Nawet gdy jestem w hotelu mam ze sobą jego zdjęcia” – podkreśla Ewa Krawczyk.

Wstrząsające wieści o Dorocie Gardias. Dziennikarka jest poważnie chora. Zdradziła, jakie są rokowania.

Źródło: Super Express

Kurs strzelecki: pistolet i karabin
Kurs strzelecki: pistolet i karabin
149,99 zł
300,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiety strzeleckie z wypożyczeniem broni od 149,99 zł i więcej z firmą SzkoleniaStrzeleckie.PRO w Rybniku (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz