Home Kategorie Poruszające Makabryczne nagranie. W samej bieliźnie strzelał do przechodniów z… kuszy. Dwie osoby nie żyją!

Makabryczne nagranie. W samej bieliźnie strzelał do przechodniów z… kuszy. Dwie osoby nie żyją!

Makabryczne nagranie. W samej bieliźnie strzelał do przechodniów z… kuszy. Dwie osoby nie żyją!

Makabryczne sceny rozegrały się w piątek rano we wschodniej Holandii. Jeden z mieszkańców bloku strzelał do przechodniów z kuszy.  Jakkolwiek niedorzecznie to brzmi, to zabił on dwie osoby.

Media społecznościowe obiegły nagrania z brutalnego incydentu. Nagranie prezentujemy państwu poniżej. Ono zasadniczo pokazuje jeden z powodów, dlaczego kusza jest tak niebezpieczną bronią.

Tragedia rozegrała się ok. godz. 10 rano w miasteczku Almelo we wschodniej Holandii. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy ulicy Steynstraat mężczyzna strzela do przechodniów z balkonu. Na początku zgłoszenie ich zaskoczyło, jednak niestety okazało się ono prawdą.

Przybyli na miejsce policjanci postrzelili kusznika z broni palnej. Mężczyzna został następnie aresztowany. Media podają, że w mieszkaniu mężczyzny odnaleziono zwłoki.

Nagranie z tych dantejskich scen obiegło internet. Prezentujemy je państwu poniżej. Ostrzegamy jednak, że jest ono tylko dla widzów o mocnych nerwach.

Premier planuje wprowadzić nowy podatek. Będziemy płacić podatek od rozmów, które się nie odbyły.

Źródło: o2, twitter

 

Kriolipoliza i masaż pobudzający
Kriolipoliza i masaż pobudzający
99,99 zł
194,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza z masażem i konsultacją od 99,99 zł w gabinecie Babski Raj w Bielsku-Białej (do -48%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz