Home Kategorie Poruszające Mężczyzna próbował uprowadzić 5-latkę w Katowicach.

Mężczyzna próbował uprowadzić 5-latkę w Katowicach.

Mężczyzna próbował uprowadzić 5-latkę w Katowicach.

Mężczyzna chciał uprowadzić 5-letnią dziewczynkę w Katowicach. Został zatrzymany przez policjantów na gorącym uczynku, złożono wniosek o jego aresztowanie.

Do próby uprowadzenia dziecka doszło w czwartek (16 września) na osiedlu Witosa. 20-latka na szczęście zatrzymała policja. TO dobrze, kto wie co mógłby on zrobić dziecku?

– “Mężczyzna próbował wyprowadzić dziewczynkę z ogrodzonego placu zabaw, na którym była ze swoim ojcem. 20-latek został zatrzymany przez policjantów kilka chwil po zgłoszeniu zdarzenia przez ojca małoletniej i osadzony w policyjnym areszcie” – wyjaśnia Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Mężczyzna chciał skorzystać z okazji, że ojciec dziecka akurat skupił uwagę na 7-letnim synu. Ojciec jednak zdążył zareagować i zawiadomić policje. Policjanci z prewencji szybko złapali bandytę.

Prokuratura Rejonowa Katowice Zachód wystąpiła z wnioskiem do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności. Wiele osób zastanawia się jednak nad tym czy takie kary za tego typu przestępstwa, nie są przypadkiem za niskie?

Koronawirus raport 18.09.2021. Kolejny dzień idziemy w górę z zakażeniami.

Źródło: infokatowice.pl

 

Praga: apartament lub pokój dla 2-3 osób ze śniadaniem
Praga: apartament lub pokój dla 2-3 osób ze śniadaniem
166,63 zł
252,27 zł
148 dni
do końca oferty!
Praga: apartament dla 2 osób lub pokój dla 3 osób ze śniadaniem w Hotelu Astra

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz