Home Kategorie News Pilne! Brutalne sceny pod Kancelarią Premiera. Mężczyzna popełnił samobójstwo. W swoich ustach odpalił petardę.

Pilne! Brutalne sceny pod Kancelarią Premiera. Mężczyzna popełnił samobójstwo. W swoich ustach odpalił petardę.

Pilne! Brutalne sceny pod Kancelarią Premiera. Mężczyzna popełnił samobójstwo. W swoich ustach odpalił petardę.

Podczas porannej konferencji w tzw. białym miasteczku 2.0 w Warszawie pacjent, prawdopodobnie onkologiczny dokonał samobójczego  aktu, wkładając sobie petardę do ust i odpalając ją.

Uczestnicy protestu są w szoku. Mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł. Rzekomo miał to być jego protest przeciwko sytuacji, która obecnie panuje w polskiej służbie zdrowia.

Z informacji, do których dotarła „Rzeczpospolita”, wynika, że mężczyzna wcześniej przychodził do Białego Miasteczka i rozmawiał z medykami na temat swojej choroby. Według nieoficjalnych informacji, do której dotarła “Rzeczpospolita”, miał on cierpieć z powodu poważnego nowotworu.

– “Dźwięk wystrzału przerwał konferencję, udzieliliśmy natychmiastowej pomocy, mężczyzna trafił do szpitala. Wszyscy wierzymy, że pacjent wyjdzie z tej tragedii i przeżyje. Bardzo dziękujemy obecnym na miejscu medykom i niemedykom za natychmiastową reakcję i udzielenie profesjonalnej pomocy. Policja, która jest na miejscu, również natychmiast zareagowała, ustala, co się wydarzyło. Gdy dowiemy się więcej, będziemy Państwa informować” – przekazali medycy.

Informacje potwierdziła policja, która przekazała, że:

– “ok. godziny 10.20 w Białym Miasteczku doszło do samookaleczenia około 70-letniego mężczyzny, który został przewieziony do szpitala. Mężczyzna nie ma związku z protestem, jest osobą postronną. Policja nie potwierdza, że została użyta broń” – tłumaczyli, gdyż wiele osób fałszywie podawało, że mężczyzna użył  broni palnej.

Koronawirus raport 18.09.2021. Kolejny dzień idziemy w górę z zakażeniami.

Źródło: RP

Termolifting Lumenis Infinity
Termolifting Lumenis Infinity
45,99 zł
150,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Termolifting twarzy, szyi i dekoltu systemem Lumenis Infinity: 1 zabieg za 45,99 zł w Derma SPA– 4 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz