Home Kategorie Ludzie Mieszkanie Donalda Tuska zaskoczyło każdego. Nikt nie spodziewał się takich widoków.
7.54K

Mieszkanie Donalda Tuska zaskoczyło każdego. Nikt nie spodziewał się takich widoków.

Mieszkanie Donalda Tuska zaskoczyło każdego. Nikt nie spodziewał się takich widoków.

W ostatnim czasie Donald Tusk jest “na językach”. To wszystko z powodu jego powrotu do Platformy Obywatelskiej, gdzie znowu został jej liderem i walczy teraz z PiS.

Na łamach Super Expressu mieliśmy okazję zapoznać się z fotografiami przedstawiającymi posiadłość Donalda Tuska. Jego dom wygląda inaczej niż możecie sobie wyobrażać.

Polityk urodził się w Gdańsku i od urodzenia jest bardzo związany z Trójmiastem. Obecnie mieszka on w urokliwym Sopocie.

Jego posiadłość to przyzwoita, stara kamienica, szczerze mówiąc nie wyróżnia się ona w żaden sposób na tle pozostałych budynków, które znajdują się w tej okolicy. Dlatego to tak szokuje.

Mieszkanie ma 60 metrów kwadratowych, trzy pokoje i mieści się na parterze. Innymi słowy jest to coś, co posiada większość obywateli RP. Nic wyszukanego.

Na elewacji budynku znajduje się element, który przywołuje tragiczne wspomnienia. Jest to ślad po pocisku z czasów II Wojny Światowej.

– “Mieszkanie stało puste od lat, nie było na nie chętnych. Syn zmarłej właścicielki opowiadał nam, że co roku spędzał tu całe wakacje i czuł się wspaniale, bo pomimo obskurnego otoczenia mieszkanie ma w sobie niezwykły czar” – wspomina Małgorzata Tusk.

Źródło: SE

Pilne! Brutalne sceny pod Kancelarią Premiera. Mężczyzna popełnił samobójstwo. W swoich ustach odpalił petardę.

Źródło: domek i ogrodek

Zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało
69,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Aromatyczne zabiegi na ciało od 69,99 zł i więcej w Centrum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz