Home Kategorie Ludzie Martyna Wojciechowska w ostrych słowach o Kossakowskim. „Ogromne rozczarowanie”.

Martyna Wojciechowska w ostrych słowach o Kossakowskim. „Ogromne rozczarowanie”.

Martyna Wojciechowska w ostrych słowach o Kossakowskim. „Ogromne rozczarowanie”.

Martyna Wojciechowska w ostatnim wywiadzie opowiedziała o swoich życiowych porażkach. Mówiła między innymi o małżeństwie z Przemysławem Kossakowskim.

W rozmowie Wojciechowska podkreśliła, że jako jedna z pierwszych gwiazd otwarcie zaczęła mówić o swoich problemach życiowych i ukazywać prawdziwe, codzienne życie okrojone z medialnego „cukru”.

– „Chętniej opowiadamy o tym, co nam w życiu wyszło niż o potknięciach i upadkach. Poza tym tylko część mojego życia jest wystawiona na widok publiczny. Jako jedna z pierwszych osób z szeroko rozumianego show-biznesu zaczęłam uczciwie mówić o tym, że jestem tylko człowiekiem. Doświadczam bólu, smutku i porażek jak każdy. A jednocześnie uważam się za niezwykle silną osobę. Trudne przeżycia począwszy od śmierci najbliższych przez choroby i wypadki nauczyły mnie pokory. I wzmocniły. Wiele razy byłam na kolanach i zawsze się podnosiłam” – poinformowała.

Dziennikarka nawiązała do rozstania z Przemysławem Kossakowskim, z którym planowała stworzyć stabilne małżeństwo. Wyraźnie dała do zrozumienia, że to gwiazdor “Down the road. Zespół w trasie” zadecydował o rozstaniu.

– „Mam 47 lat i moja decyzja o stałym i tak poważnym związku była głęboko przemyślana. Podjęłam, jak sądziłam, najlepszą z możliwych i zamierzałam w niej wytrwać. Bo chodziło także o stabilizację dla mojej córki, którą wychowuję sama po śmierci jej taty, a odpowiedzialność i dane słowo są i zawsze pozostaną dla mnie wartościami nadrzędnymi. To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu. Nie chcę jednak, żeby ta historia przylgnęła do mnie jak łatka (…) Jeśli o coś w życiu warto walczyć to o wolność i o miłość. Ale w pojedynkę człowiek niewiele może zdziałać. (…) Mam za sobą bardzo trudny czas w życiu osobistym, naznaczony ogromnym rozczarowaniem, więc poczucie, że mam na kogo liczyć, jest bezcenne” – wyznała.

Poważne problemy zdrowotne Andrzeja Grabowskiego. Aktor podzielił się smutnymi wieściami.

Wybielanie: śnieżnobiały uśmiech
Wybielanie: śnieżnobiały uśmiech
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów od 99,99 zł w Profesjonalnym Salonie Wybielania Zębów White & Beauty w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz