Home Kategorie Ludzie Skandal w Hotel Paradise. Widzowie piszą o „znęcaniu psychicznym”.

Skandal w Hotel Paradise. Widzowie piszą o „znęcaniu psychicznym”.

Czwarty sezon Hotel Paradise trwa. Program cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów i wzbudza wiele kontrowersji. Tym razem widzowie alarmują, że to, co widać w ostatnich odcinkach jest psychicznym znęcaniem się.

Tym razem fani Hotel Paradise zwrócili uwagę, że zachowanie uczestniczek show w stosunku do jednej z bohaterek, Wiktorii, przeradza się w znęcanie psychiczne.

Wiktoria to uczestniczka, która dołączyła do reszty w trakcie trwania programu. Może przez to panie, które były już w programie, traktują ją z rezerwą. Wiktoria stała się ofiarą częstych pomówień i jednym z głównych tematów rozmowy pomiędzy uczestniczkami programu. Według widzów sytuacja zaczyna przeradzać się znęcanie psychiczne. Pod jednym z niedawnych postów na Instagramie show internauci piszą o tym, że żeńska część ekipy zachowuje się wobec Wiktorii bardzo źle. Padają określenia jak „hipokryzja”, „plucie jadem” i „totalna patologia”. Najbardziej oberwało się Launo. Widzom nie przypadło do gustu to, jak kobieta manipuluje innymi, aby wyrządzić przykrość Wiktorii. Ta niedawno nie wytrzymała scysji z uczestniczkami i popłakała się.

W komentarzach widać mnóstwo krytyki w stronę Launo, a także zarzuty do producentów, którzy nie reagują na obrażanie jednej z uczestniczek.

– „Tego sezonu nie da się oglądać. Poniżanie, wyśmiewanie, obgadywanie i manipulowanie, a później tłumaczenia, że to tylko gra. Nie, to nie gra, to bardzo brzydki charakter”

– „Klauno nawet nie potrafi poprawnie zadawać pytań… Czy ktoś może zabrać tę dziewczynę z tego hotelu? Czy już każdy się nią brzydzi?”

– „Gdzie była produkcja? To podchodzi już pod znęcanie się psychiczne!”

– „Dlaczego produkcja pozwala na takie gnębienie? Znęcanie psychiczne dla oglądalności?” – piszą rozgoryczeni internauci.

Martyna Wojciechowska w ostrych słowach o Kossakowskim. „Ogromne rozczarowanie”.

Colorland - fotoksiążka, różne formaty
Colorland - fotoksiążka, różne formaty
36,00 zł
Oferta zakończona!
Od 31,90 zł: fotoksiążka A4 (28, 40 i więcej stron) w wersji standard lub Lux z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz