Home Kategorie Poruszające Tragiczna śmierć 16-letniej Wiktorii. Rodzina prosi internautów o pomoc.

Tragiczna śmierć 16-letniej Wiktorii. Rodzina prosi internautów o pomoc.

Tragiczna śmierć 16-letniej Wiktorii. Rodzina prosi internautów o pomoc.

Wiktoria z Gorzowa Wielkopolskiego została okrutnie zabita w niemieckiej Saksonii. Rodzina 16-latki zbiera pieniądze, aby móc sprowadzić ciało dziewczyny do kraju.

16-letnia Wiktoria została zamordowana w niewielkiej miejscowości Grossroehrsdorf. Do zbrodni doszło 15 września, gdy nastolatka szła spotkać się z koleżanką.

Wiktorię zaatakował nieznany sprawca. Świadek zbrodni usłyszał głośną kłótnie, a później zobaczył około 20-letniego mężczyznę ubranego w ciemne ciuchy, który kilka razy ugodził nastolatkę nożem.

– „Sekcja zwłok ofiary wykazała, że młodej dziewczynie zadano rany kłute, które ostatecznie doprowadziły do wykrwawienia się na śmierć. Na chwilę obecną nie ma żadnych przesłanek wskazujących na przestępstwo na tle seksualnym” – przekazał prokurator Christopher Gerhardi.

16-letnia Wiktoria mieszkała w Niemczech z rodzicami i młodszą siostrą. Rodzina chce, aby pogrzeb nastolatki odbył się w Polsce. Krewni nie mają jednak pieniędzy na opłacenie transportu ciała dziewczyny. Powstała specjalna zbiórka na ten cel.

– ”Moja siostra jest osobą niepełnosprawną. Pracuje tylko mój szwagier. Wiktoria zostawiła w domu swoją 7-letnią siostrę. Chcemy, aby pochowana została w swoim rodzinnym mieście w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie się urodziła i wychowywała. Ma tu dziadków, najbliższą rodzinę, przyjaciół i znajomych. Postanowiłam pomóc mojej rodzinie organizując tę zbiórkę. Nigdy przenigdy o nic nie prosiłam, ale tu nie mogę odpuścić. Zabrano nam ją brutalnie” – czytamy w opisie zbiórki.

Jacek Jaworek żyje i ucieka? Taki trop podjęły psy. „W tym miejscu wsiadł i odjechał”.

Źródło: Bild

Gładkie ciało
Gładkie ciało
35,99 zł
60,00 zł
Oferta zakończona!
Depilacja woskiem wybranych partii ciała od 35,99 zł w Beauty Face (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz