Home Kategorie Życie Najnowszy sondaż PiS zapewne długo zapamięta. Jest gorzej niż sądzili.
7.59K

Najnowszy sondaż PiS zapewne długo zapamięta. Jest gorzej niż sądzili.

Najnowszy sondaż PiS zapewne długo zapamięta. Jest gorzej niż sądzili.

Sondaż Centrum Badania Opinii Społecznej (CBOS) nie przynosi rządowi dobrych informacji. Wygląda na to, że jest gorzej niż sądzili. Niestety dla nich.

Najbardziej zadowoleni z rozwoju Polski są osoby w grupie wiekowej 65+. Nie zmienia to jednak faktu, że zadowolonych z sytuacji w kraju jest zaledwie 30% badanych.

Im osoby młodsze lub posiadające wyższe wykształcenie tym poziom zadowolenia maleje. Wciąż stanowią oni większość pytanych co pokazuje, że rząd w ogóle nie trafia do tej grupy.

52 proc. ankietowanych wskazało, że w Polsce sprawy zmierzają w złym kierunku. Najwięcej to osoby w grupie wiekowej 18-24 lata (to aż 73% wszystkich pytanych).

Aż 47 proc. ankietowanych mających 65 lub więcej lat przekazało pozytywną ocenę. Drugą najbardziej zadowoloną grupę stanowią osoby po podstawówce oraz ludzie, którzy zarabiają od 1000 do 1500 złotych. Wciąż jednak, jest to mniej niż połowa.

Najbardziej przeciwną rządowi grupą społeczną są studenci. Ci ankietowani w czasie sondażu aż w 72 proc. negatywnie ocenili sytuację w kraju. Rząd nie może być z tego sondażu zadowolony.

Uwaga! Weszło nowe prawo o którym zapewne nie wiecie. ZUS odbierze wam pieniądze.

Źródło: wtv.pl

Park Miniatur, Warownia i Lunapark
Park Miniatur, Warownia i Lunapark
40,50 zł
45,00 zł
0:41:40
do końca oferty!
Od 40,50 zł: jednodniowy bilet wstępu do Parku Miniatur Świat Marzeń, Średniowiecznej Warowni Inwałd i Lunaparku

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz