Home Kategorie Ludzie Znany z filmów Patryka Vegi aktor Tomasz O. usłyszał zarzuty. Prokuratura podała szczegóły.
5.92K

Znany z filmów Patryka Vegi aktor Tomasz O. usłyszał zarzuty. Prokuratura podała szczegóły.

Znany z filmów Patryka Vegi aktor Tomasz O. usłyszał zarzuty. Prokuratura podała szczegóły.

Tomasz O., aktor znany z filmów Patryka Vegi usłyszał zarzut posługiwania się „lewą” fakturą. Tomasz O. to kolejna osoba ze świata show-biznesu z zarzutami w sprawie oszustw podatkowych. 2 tygodnie temu w tej samej sprawie zarzuty usłyszał lider Lady Pank Jan B.

Prokuratura Regionalna w Warszawie od grudnia 2019 roku prowadzi śledztwo w sprawie agencji eventowej, która wystawiała faktury dotyczące wykonywania fikcyjnych usług. Śledczy doliczyli się, że „lewe” faktury opiewały na niemal 15 mln zł.

Jednym z klientów miał być aktor Tomasz O. Jak dowiedziało się Radio ZET, miał on otrzymać opiewającą na 300 tys. zł fakturę za pośrednictwo dotyczące rzekomego kontraktu z federacją sztuk walki KSW.

Tomasz O. usłyszał zarzut posługiwania się nieprawdziwą fakturą. Za to grozi mu nawet 8 lat więzienia. Rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie Marcin Saduś przekazał dziennikarzom, że:

– „Potwierdzam, że czynności z udziałem wskazanej przez Pana osoby wykonano w dniu 08 września bieżącego roku w Prokuraturze Regionalnej w Warszawie.”

Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio ZET, aktor nie przyznał się do zarzucanych czynów i przedstawił swoją wersję wydarzeń. W sprawie zarzuty usłyszało już kilkanaście osób. Wersję prokuratora mają potwierdzać zeznania księgowej, która rozliczała m.in. Jana B. i Tomasza O. Śledztwo ruszyło po zawiadomieniach złożonych m.in. przez szefa Krajowej Administracji Skarbowej.

Najnowszy sondaż PiS zapewne długo zapamięta. Jest gorzej niż sądzili.

Źródło: Radio ZET

Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
9,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Odbitki 10x15 (pakiet 50, 100 lub 500 odbitek) od 9,90 zł i więcej opcji z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz