Home Kategorie Ludzie Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka ma dość. Przerwała milczenie. Zabrała głos w sprawie testamentu.

Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka ma dość. Przerwała milczenie. Zabrała głos w sprawie testamentu.

Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka ma dość. Przerwała milczenie. Zabrała głos w sprawie testamentu.

Krzysztof Krawczyk miał trzy żony. Nim związał się z Ewą, a wcześniej z Haliną, z którą doczekał się syna, był w związku z Grażyną Krawczyk. Pierwsza żona artysty z niepokojem przygląda się konfliktowi między jego synem a trzecią żoną.

Krzysztof Igor Krawczyk i Ewa Krawczyk w sądzie rozstrzygają spory dotyczące testamentu artysty. Konflikt w rodzinie wyszedł zaraz po śmierci piosenkarza. Okazało się m.in., że jedyny syn Krawczyka żyje na skraju ubóstwa, a w efekcie wypadku spowodowanego przez ojca, jest niepełnosprawny i nie może normalnie pracować.

Pierwsze posiedzenie sądu w sprawie testamentu Krzysztofa Krawczyka odbyło się jeszcze w maju. Rozprawę odroczono ze względu na prawdopodobieństwo istnienia poprzedniego testamentu sporządzonego przez artystę w 2002 roku. Sąd musiał sprawdzić, czy oba dokumenty nie zawierają znaczących sprzeczności. Na mocy dokumentu z 15 września 2020 roku wszystko zostało przyznane Ewie Krawczyk.

20 września Krzysztof Igor po raz drugi zjawił się w sądzie. Na rozprawie nie było jednak wdowy po jego ojcu. Zeznania jednak złożył notariusz, który sporządził testament artysty w zeszłym roku.

Teraz głos w sprawie zabrała była żona Krzysztofa Krawczyka. Artysta trzykrotnie był żonaty. Nim związał się z Ewą Krawczyk, był mężem Haliny Żytkowiak, z którą miał syna – Krzysztofa Igora. Pierwszą żoną piosenkarza byłą jednak Grażyna, z którą Krawczyk związał się w latach 70-tych.

W rozmowie z pomponik.pl kobieta odniosła się do sprawy spadku po Krzysztofie. Zapewniła, że jest przekonana, iż Krzysztof Krawczyk uwzględnił syna w testamencie.

– „To niemożliwe, żeby Krzysztof pominął swoje dziecko w testamencie. Każdy, kto go znał, to potwierdzi, nie tylko ja. Powiem coś, co jest straszne, ale muszę: kiedy Halina dowiedziała się o wypadku, w którym tak strasznie ucierpiał jej syn, oświadczyła mu tak: to się stało z twojej winy, ty masz się teraz tym dzieckiem opiekować. Krzysiek zrozumiał wtedy, że został z tym sam, miał straszne wyrzuty sumienia i pracował z myślą o przyszłości tego dziecka, bo matka została w USA” – powiedziała Pomponikowi pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka.

Grażyna Krawczyk wspomniała, że Krzysztof zawsze chciał być ojcem. W rozmowie z dziennikarzami pierwsza żona artysty wróciła do zdrady męża.

– „Zawsze przywoził prezenty dla mojej młodszej siostry i brata, a mnie błagał o dziecko. Bardzo to przeżywałam, że nie mogłam zajść w ciążę, leczyłam się nawet w sanatorium w Dusznikach-Zdroju, a on mnie tam odwiedzał. Kiedy zdradził mnie z Haliną, przepraszał i tłumaczył się, że musi wziąć ze mną rozwód dla Krzysia, który był w drodze” – wspomina Grażyna Krawczyk.

Grażyna kibicuje Krzysztofowi Juniorowi. Cieszy się, że mężczyzna ma wokół siebie pomocnych ludzi i liczy na to, że niedługo stanie na nogi i będzie wiódł godne życie. Grażyna Krawczyk w gorzkich słowach podsumowała zachowanie Ewy Krawczyk wobec pasierba.

– “Rozumiem, że ona nie ma dzieci, ale serce to ona chyba ma?” – stwierdziła.

Znany z filmów Patryka Vegi aktor Tomasz O. usłyszał zarzuty. Prokuratura podała szczegóły.

Źródło: Pomponik

Diki Angielski: Interaktywny kurs online z cert.
Diki Angielski: Interaktywny kurs online z cert.
39,00 zł
99,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Język angielski: interaktywny kurs online Diki Angielski  z certyfikatem – 6 miesięcy nauki za 39 zł i więcej opcji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz