Home Kategorie Poruszające Troje małych dzieci i ich 30-letni ojciec zginęli na miejscu. Policja poszukuje świadków tragedii.

Troje małych dzieci i ich 30-letni ojciec zginęli na miejscu. Policja poszukuje świadków tragedii.

Białostocka policja poszukuje świadków tragicznego wypadku, do którego doszło 19 września w Tatarowcach na Podlasiu. TIR zderzył się z osobówką. Zginęły cztery osoby jadące osobówką.

Policja stara się wyjaśnić okoliczności wypadku w miejscowości Tatrowce. Na drodze krajowej nr 65 samochód osobowy zderzył się z tirem. Osobówką podróżowało 5 osób. Cztery z nich zginęło na miejscu – ojciec z trójką dzieci. Kierowca ciężarówki wyszedł ze zdarzenia z niegroźnym urazem. Wypadek przeżyła też kobieta z osobówki, która w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala.

Wiele wskazuje na to, że wiedza służb na temat zdarzenia jest niekompletna. Funkcjonariusze apelują bowiem o zgłaszanie się świadków makabrycznego wypadku.

– “Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukują świadków wypadku, do którego doszło 19 września 2021 roku, około godziny 13, na drodze krajowej numer 65, w pobliżu miejscowości Tatarowce. […] Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt pod numer telefonu 47 711 24 22 lub 47 711 24 73” – przekazała w komunikacie KMP w Białymstoku.

Sprawę bada Prokuratura Regionalna w Białymstoku, która bada zdarzenie w kierunku spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Morze łez na pogrzebie 3-letniej Hani. Ksiądz odczytał wzruszający list od dziewczynki.

Foto: TOMASZ MATUSZKIEWICZ

Polmed: markery nowotworowe - ponad 200 lokalizacji
Polmed: markery nowotworowe - ponad 200 lokalizacji
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet badań markerów nowotworowych od 99,99 zł - 200+ lokalizacji w ponad 110 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz