Home Kategorie Poruszające Zwłoki mężczyzny w fontannie. Wpadł do wody wygłupiając się przy kolegach.

Zwłoki mężczyzny w fontannie. Wpadł do wody wygłupiając się przy kolegach.

W piątek po południu w miejscowości Miastko odnaleziono zwłoki mężczyzny. „Głos Pomorza” informuje, że zmarły miał wcześniej spożywać alkohol, a do fontanny wpadł po wcześniejszym „wygłupianiu się”.

Zwłoki ok. 50-letniego mężczyzny w piątek wyciągnięto z fontanny w Miastku. Jak podaje „Głos Pomorza”, policja otrzymała zgłoszenie po 12:00. Ofiara była osobą bezdomną.

– „Mężczyznę wyciągnięto z wody, jednak pomimo reanimacji nie udało się go uratować” – relacjonował dziennikowi Damian Chamier Gliszczyński, rzecznik prasowy policji z Bytowa.

Na miejscu zjawił się też prokurator. Przesłuchano świadków. Sprawdzano też nagrania z monitoringu. Lokalny dziennik informuje, że mieszkaniec „wpadł do fontanny, próbując nabrać wody”. Wcześniej miał spożywać alkohol.

– “Rozmawialiśmy z osobą, która znajdowała się w pobliżu. Według jej relacji 49-latek i dwaj inni mężczyźni pili alkohol siedząc na parkowej ławce. W pewnym momencie 49-latek miał podejść do fontanny i nabrać wody. Podobno się wygłupiał. Wtedy wpadł do fontanny” – podał dziennik.

Jego koledzy mieli uciec z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został wyciągnięty z wody dopiero po jakimś czasie przez przypadkowych przechodniów. Fontanna ma ok. metra głębokości.

Ogromna tragedia. 2-letni chłopiec zastrzelił się z broni, którą pozostawił krewny.

Gokarty: nawet 30 min jazdy
Gokarty: nawet 30 min jazdy
36,99 zł
49,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Emocjonująca jazda gokartem od 36,99 zł w Awix RacingArena w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz