Home Kategorie Życie Pijany policjant spowodował wypadek w Rzeszowie.

Pijany policjant spowodował wypadek w Rzeszowie.

Pijany policjant spowodował wypadek w Rzeszowie.

Policjanci zatrzymali sprawcę wypadku na ulicy Targowej w Rzeszowie. Okazało się że sprawcą zdarzenia był pijany funkcjonariusz policji. No cóż.

Przypomnijmy, w niedzielę 26 września po godz. 6 rano na ulicy Targowej w Rzeszowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Zdarzenie było bardzo niebezpieczne.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji kierujący audi, 28-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc ulicą Targową stracił panowanie nad samochodem.

– „W wyniku tego zjechał na chodnik i uderzył w zaparkowaną tam toyotę. Sprawca po tym zdarzeniu porzucił pojazd i oddalił się z miejsca zdarzenia” – mówi nam nadkomisarz Adam Szeląg. To było niebezpieczne zdarzenie.

Zatrzymano go w niedzielę po godzinie 12 po tym jak zgłosił się po pomoc medyczną na pogotowie. Badanie wykazało, że był on pijany. Miał on bowiem 0,6 promila alkoholu we krwi.

Nieoficjalnie odkryto, że sprawcą zdarzenia był policjant.

– „Wobec tego mężczyzny zostało wszczęte postępowanie z art. 178A kk, a dodatkowo została wszczęta procedura wydalenia ze służby” – dodaje nadkom. Adam Szeląg. Miejmy nadzieje, że ustanie należycie ukarany.

Poznaliśmy najbardziej prawdopodobny scenariusz! Obostrzenia powrócą już w tym tygodniu.

Źródło: rzeszów112.pl

Kawiorowy rytuał spa
Kawiorowy rytuał spa
89,99 zł
Oferta zakończona!
Kawiorowy rytuał spa (89,99 zł) z zabiegiem na dłonie (109,99 zł) i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz