Home Kategorie Poruszające Tornado na Morzu Bałtyckim. Ludzie zostali wciągnięci do wody! [WIDEO]

Tornado na Morzu Bałtyckim. Ludzie zostali wciągnięci do wody! [WIDEO]

Tornado na Morzu Bałtyckim. Ludzie zostali wciągnięci do wody! [WIDEO]

Tornado uderzyło w miasto Kilonia w Niemczech. Rannych jest co najmniej 6 osób. W mieście szacowane są teraz straty spowodowane przez wiatr. Do sieci trafiły przerażające nagrania.

W środę po południu w Kilonii zaobserwowano tornado. Pierwsze telefony alarmowe zaczęły dzwonić około 17:30. Rannych zostało co najmniej 6 osób, które były w tamtym momencie na nabrzeżu. Wiatr zepchnął ich do morza.

Jak podaje Die Welt, są to członkowie lokalnego klubu wioślarskiego. Według informacji policji, 3 osoby są poważnie ranne, 3 inne doznały ogólnych potłuczeń. Bild z kolei informuje o 7 osobach rannych, w tym 4 ciężko.

Trwa szacowanie strat spowodowanych przez tornado. Wir przewracał drzewa, są też doniesienia o zniszczonych budynkach.

– „Na podstawie zdjęć zakładamy, że było to tornado” – powiedział w dzienniku „Bild” Michael Bauditz z Niemieckiego Serwisu Pogodowego (DWD).

– „Czegoś takiego w ogóle nie można przewidzieć” – dodał meteorolog z Kilonii, Sebastian Wache z WetterWelt. Tornada na wodzie nie są rzadkością o tej porze roku – nawet poza Kilonią – czytamy.

Niemiecka Służba Pogodowa przewidywała wcześniej silny wiatr, którego prędkość miała osiągać nawet 110 km/h. Niebezpieczne warunki miały utrzymywać się od środy wieczorem do około południa w czwartek.

Skandal! Piłkarze urządzili orgię. Nagranie trafiło do sieci [18+]

Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
71,99 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż relaksacyjny (89,99 zł) lub pakiet spa (od 149,99 zł) w instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz