Home Kategorie Poruszające Tragiczny wypadek autokaru z dziećmi. Nie żyje pięć osób [ZDJĘCIA]

Tragiczny wypadek autokaru z dziećmi. Nie żyje pięć osób [ZDJĘCIA]

Tragiczny wypadek autokaru z dziećmi. Nie żyje pięć osób [ZDJĘCIA]

Pięć osób poniosło śmierć w wyniku zderzenia kilku pojazdów, w tym autokaru przewożącego dzieci niedaleko miasta Churfeisz w Izraelu. Niemal 50 osób zostało rannych.

Do wypadku doszło w środę po południu na trasie nr 89 niedaleko miasta Churfeisz na północy Izraela. Organizacja młodzieżowa Bene Akiwa przekazała, że autokar przewoził dzieci i młodzież, które wracały z wycieczki.

Służby ratownicze przekazały, że cztery osoby w jednym z aut – 35-letnia kobieta i troje dzieci w wieku 5, 12 i 15 lat – zmarły na miejscu. Jechały taksówką. Kierowca został poważnie ranny.

Piątą śmiertelną ofiarą jest około 45-letni mężczyzna. Policja przekazała, że był kierowcą autobusu. Służby poinformowały, że trzy inne osoby, które brały udział w wypadku, w tym dzieci w wieku 11 i 13 lat, odniosły poważne obrażenia i trafiły do szpitala. 45 osób jest lekko rannych.

W wyniku zderzenia autokar przewrócił się na bok. Droga została zablokowana w obu kierunkach. W akcji ratowniczej brało udział wojsko oraz helikoptery lotniczego pogotowia ratunkowego.

Edyta Górniak znowu szokuje. „Sku****yny. Spryskują całą Europę!”

Źródło: PAP

Przegląd, nabicie klimatyzacji
Przegląd, nabicie klimatyzacji
31,99 zł
39,99 zł
Oferta zakończona!
Odgrzybienie klimatyzacji metodą chemiczną za 39,99 zł i więcej opcji w serwisie InMoto w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz