Home Kategorie Poruszające List gończy za 17-latkiem. Zabił młodą kobietę i nagrał bulwersujący film.

List gończy za 17-latkiem. Zabił młodą kobietę i nagrał bulwersujący film.

List gończy za 17-latkiem. Zabił młodą kobietę i nagrał bulwersujący film.

17-letni Konrad K. w lipcu spowodował śmiertelny wypadek na motocyklu. W nim śmierć poniosła 17-letnia Natalia. Sprawca poszukiwany jest listem gończym.

16 lipca 2021 roku Konrad K. we wsi Trynosy-Osiedle w woj. mazowieckim uderzył motocyklem w dwie nastolatki stojące na poboczu. 17-letnia Natalia K. zginęła na miejscu. Druga dziewczyna została poważnie ranna.

Konrad K. również odniósł obrażenia. Gdy był w karetce, nagrał film, który zamieścił w mediach społecznościowych z podpisem „tak się kończą balety” i uśmiechnięte emotikony.

17-latek odmówił badania alkomatem. W szpitalu pobrano od niego krew i zbadano jej zawartość. Okazało się, że był pijany. Oprócz tego nie miał uprawnień do prowadzenia motocykla.

18 lipca Konrad K. usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia. Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej nie postanowił wtedy aresztować 17-latka, a jedynie objął go dozorem policyjnym.

Sąd Okręgowy w Ostrołęce nie zgodził się z tą decyzją i postanowił zamknąć 17-latka w areszcie tymczasowym. Nastolatek jednak zniknął. Na stronie Prokuratury Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej opublikowano list gończy.

Konrad K. jest poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Ostrowi Mazowieckiej. Urodzony: 2 października 2003 r., Ostrów Mazowiecka, obywatelstwo: polskie. Zawód: brak danych. Kwalifikacja prawna czynu: art. 177 § 2 kk w zb. z art. 177§1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk. Ostatni adres zamieszkania: 07-311 Wąsewo; Rząśnik-Majdan. Imię ojca: Norbert.

Matka zabiła troje małych dzieci. Ich zwłoki odnalazła babcia.

Dieta online i opieka dietetyka
Dieta online i opieka dietetyka
29,00 zł
39,00 zł
Oferta zakończona!
Wygodna dieta online i pełna opieka dietetyka: pakiet na 1 miesiąc za 29 zł i więcej z Peater (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz