Home Kategorie Życie Zatrzymali go na lotnisku. Nie uwierzysz, co przemycał w swoim ciele…
4.96K

Zatrzymali go na lotnisku. Nie uwierzysz, co przemycał w swoim ciele…

Zatrzymali go na lotnisku. Nie uwierzysz, co przemycał w swoim ciele…

Na jednym z lotnisk w Indiach zatrzymano mężczyznę, w którego ciele wykryto metal. Celnicy zabrali go na prześwietlenie. To, co zobaczyli, zszokowało ich.

Pomysłowość przestępców nie ma granic. Przemycanie towaru, szczególnie narkotyków, w odbycie jest dość starą metodą. Pewien mieszkaniec Indii postanowił jednak przekroczyć wszelkie granice w tej kwestii. W odbytnicy ukrył cztery spore kule zawierające złoto w paście.

Mężczyzna zidentyfikowany jako Mohammed Shereef planował podróż do New Dehli. Nie dotarł tam jednak, gdyż został zatrzymany na lotnisku w Imphal w północno-wschodnich Indiach. W trakcie kontroli przed wejściem na pokład samolotu zainteresowały się nim indyjskie Centralne Siły Bezpieczeństwa Przemysłowego, które wykryły w jego ciele obecność metalu.

Po wstępnym przesłuchaniu zabrano go do gabinetu lekarskiego, gdzie wykonano prześwietlenie jamy brzusznej. Badanie wykazało, że w odbycie Shereefa znajdowały się cztery okrągłe opakowania, w których było złoto w formie pasty.

Paczki odzyskano w szpitalu. Ich waga wyniosła 909,7 gramów. Służby podały, że złoto wyciągnięte z odbytu mężczyzny jest warte ok. 4,2 mln rupii, czyli ok. 224 tys. złotych. Mohammed Shereef został przekazany departamentowi celnemu lotniska w celu dalszych przesłuchań. Zatrzymano go na 24 godziny, a następnie wyszedł za kaucją.

Jeden z oficerów departamentu celnego lotniska w Imphal zdradził anonimowo “The Indepentent”, że mężczyzna twierdził, że był jedynie przewoźnikiem złota, a nie jego właścicielem. Służby badają, jaki faktycznie był jego udział w przemycie. Mohammed Shereef jest bowiem właścicielem firmy odzieżowej i nigdy wcześniej nie był karany za tego typu przestępstwa.

Napił się kawy w Warszawie i pokazał paragon. Cena jest szokująca.

Źródło: The Independent

Zestaw do uprawy Bonsai
Zestaw do uprawy Bonsai
22,99 zł
27,90 zł
30 dni
do końca oferty!
Zestawy do uprawy drzewka Bonsai od 22,99 zł z Szybkauprawa.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz