Home Kategorie Ludzie Beata Kozidrak wraca na scenę po skandalu. Pochwaliła się zakulisowym zdjęciem.

Beata Kozidrak wraca na scenę po skandalu. Pochwaliła się zakulisowym zdjęciem.

Beata Kozidrak wraca na scenę po skandalu. Pochwaliła się zakulisowym zdjęciem.

Beata Kozidrak wraca na scenę. Gwiazda, która miesiąc temu była bohaterką ogromnego skandalu, gdzie prowadziła samochód po pijaku, skupiła się na pracy.

Beata Kozidrak wraca do koncertowania. Miesiąc temu gwiazda stała się bohaterką skandalu, gdy prowadziła auto mając w wydychanym powietrzu 2 promile alkoholu. Sprawa odbiła się szerokim echem w całym kraju.

Kozidrak przeprosiła i zdradziła, że poniesie wszelkie konsekwencje swojego zachowania. Artystce grozi m.in. kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub kara pozbawienia wolności do lat dwóch oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 15 lat.

Na piosenkarkę spadła ogromna krytyka ze strony fanów i osób z show-biznesu. Kozidrak od miesiąca milczała w social mediach. Teraz jednak podzieliła się pierwszym zdjęciem od skandalu. Podziękowała też swoim fanom za wsparcie.

– “Intensywny czas… Pierwsze jesienne koncerty za mną, dużo pracy w studiu. Powstają kolejne piosenki na płytę. Dziękuję, że jesteście ze mną” – napisała Kozidrak. Niebawem Beata wystąpi podczas koncertu z Justyną Steczkowską, która stanęła w obronie artystki Bajmu.

Edyta Górniak znowu szokuje. „Sku****yny. Spryskują całą Europę!”

Chochołowskie Termy: baseny
Chochołowskie Termy: baseny
89,00 zł
62 dni
do końca oferty!
Chochołowskie Termy: bilet do strefy basenowej i leczniczej dla 1 osoby od 55 zł i więcej opcji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz