Home Kategorie Ludzie Dramat Doroty Szelągowskiej. Jej córka jest poważnie chora.

Dramat Doroty Szelągowskiej. Jej córka jest poważnie chora.

Dramat Doroty Szelągowskiej. Jej córka jest poważnie chora.

Dorota Szelągowska zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Projektantka zdradziła, że jej córka urodziła się z wrodzoną wadą serca. Przez to sporo czasu spędza z nią w szpitalu.

Szelągowska cieszy się sporą popularnością. Uznawana jest za jedną z największych gwiazd TVN.

Jej programy poświęcone są remontom, wykańczaniu i dekorowaniu wnętrz. Prowadzi „Domowe rewolucje”, „Totalne remonty Szelągowskiej” i „Dorota was urządzi”.

Szelągowska ma też własne biuro projektowe. Ostatnio postanowiła wyremontować łazienkę w Klinice Kardiologii w Centrum Zdrowia Dziecka, o czym dowiadujemy się z jej Instagrama.

– „Kochani, mamy dla Was kolejną niespodziankę. W dniu dzisiejszym rozpoczął się generalny remont łazienki w Klinice Kardiologii. Ta niesamowita grupa ludzi stworzy łazienkę dostosowaną dla osób z niepełnosprawnościami. Dziękujemy” – napisała.

Ten projekt był dla niej bardzo ważny. To dlatego, że w Centrum Zdrowia Dziecka spędza sporo czasu, bo – jak wyznała – ma chorą córkę. Wanda urodziła się z wadą serca.

– „Jaram się jak pochodnia, ponieważ czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka, tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było bardzo trudne doświadczenie, ale też ubogacające. Każdy powinien raz na jakiś czas zderzyć się z tym, co jest najważniejsze” – przekazała na Instagramie.

Beata Kozidrak wraca na scenę po skandalu. Pochwaliła się zakulisowym zdjęciem.

Gokarty: przejazd lub wyścig
Gokarty: przejazd lub wyścig
27,99 zł
39,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Gokarty: 8-minutowy przejazd (od 27,99 zł), organizacja wyścigu (329,99 zł) i więcej w S-Kart (do -30%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz