Home Kategorie Poruszające Matka zabiła troje własnych dzieci. Szczegóły przesłuchania budzą szok.

Matka zabiła troje własnych dzieci. Szczegóły przesłuchania budzą szok.

Matka zabiła troje własnych dzieci. Szczegóły przesłuchania budzą szok.

Wiadomo już, że Paulina N. przyznała się do zabójstwa swoich dzieci. Z zarzutów wynika, że zbrodni dokonała gołymi rękami. To naprawdę szokująca i brutalna zbrodnia.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie, prokurator Agnieszka Kępka, informuje, że młodej matce grozi dożywocie. Taki potencjalny wyrok za zabójstwo trójki własnych dzieci, nie powinien szokować.

26-letnia Paulina N. zabiła 4-letniego syna oraz córki w wieku 2 lat i 9 miesięcy. Ciała dzieci znalazła babcia, która 30 września przyszła do nich z wizytą.

Paulina N. została już przesłuchana przez prokuraturę. 26-latka przyznała się do winy, czyli do zabicia trójki bezbronnych dzieci. Na ten moment, ze względu na dobro śledztwa, dokładna treść zeznań nie została ujawniona.

– “W trakcie przesłuchania podejrzana przyznała się do zarzucanych jej czynów. Składała wyjaśnienia dosyć szczegółowe, których treści w tej chwili nie ujawniamy, ponieważ będziemy je weryfikować” – stwierdził prokurator. Najbardziej szokuję sam sposób zbrodni. Udusić własne dzieci i patrzeć jak ucieka z nich życie?

Uwaga! Sejm ustanowił w Polsce nowe święto państwowe.

Źródło: goniec.pl

Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
49,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Serwis klimatyzacji z odgrzybianiem, nabiciem czynnika i więcej od 49,99 zł w Top Gum Opony – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz