Home Kategorie Poruszające Ośmioletnia Małgosia napisała pożegnalny list do rodziców. Jej ostatnie słowa łapią za serce.

Ośmioletnia Małgosia napisała pożegnalny list do rodziców. Jej ostatnie słowa łapią za serce.

Ośmioletnia Małgosia napisała pożegnalny list do rodziców. Jej ostatnie słowa łapią za serce.

​ Zmarła ośmioletnia Gosia Kląskała, która swoim rodzicom zostawiła przejmujący list. To co pisze w swoich ostatnich słowach chwyta za serce każdego.

Ośmioletnia Małogosia chorowała na raka, zmagała się z nowoblastomą. Zmarła 25 września. Rodzice dziewczynki zdecydowali się opublikować jej wyjątkowy list na Faceboooku.

– “Mamo, tato, mimo tego że już mnie nie ma, to chcę wam powiedzieć, że bardzo was kocham i cały czas o was pamiętam. Wiem, że mimo tego, że jesteśmy rozdzieleni, to niedługo znów się spotkamy tutaj gdzie ja teraz jestem” – przekazała.

– “Nie płaczcie za mną, tylko cieszcie się życiem póki macie czas” – napisała w dalszej części listu.

– “Tu gdzie ja jestem też jest fajnie, ale nie ma wesołego miasteczka” – dodała dziewczynka.

– “Mamo, tato mam do was prośbę i zróbcie to dla mnie bardzo was proszę, nie kłóćcie się już” – napisała Gosia twierdząc, że będzie rodziców obserwować z góry.

– “Wiem, że kilka wyrazów napisałam z błędem, ale mam nadzieję, że przeczytacie to, co w tym zeszycie napisałam. Kilka stron zostawiłam pustych dlatego, że powiedziałam wam już wszystko, co miałam do powiedzenia” – stwierdziła dziewczynka.

– “Uwielbiam was, buziaki. Gosia, której już nie ma, ale o was pamięta” – skończyła list dziewczynka.

– “Gosia napisała swój “testament” 5.5 tygodnia przed swoim odejściem, 16. lipca 2021, gdzieś pomiędzy nocowaniem u dziadków, zbieraniem malin i czereśni z babcinej działki, kąpielą na Błękitnej Lagunie, zakupami, wizytą w kinie, randką z dziadkiem w aquaparku, a wizytą rodzinki z Warszawy i wypadem do zoo i Ogrodu Japońskiego. Wtedy jeszcze żyła na pełnej petardzie i powoli zwalniała, by 25 września 2021 zatrzymać się na zawsze… “- napisała jej mama.

– “Przedziwna to rzecz prosić Boga, z bólem serca, o koniec życia dla swojego dziecka, ale wiem, że to dla niej najlepsze co mogłoby się dziś wydarzyć. Już ciii, kochanie… Niedługo przestanie boleć…” – napisała jej mama tuż przed śmiercią. Mała dziewczynka tak cierpiała, że miała nawet problemy z oddychaniem.

Edyta Górniak znowu szokuje. „Sku****yny. Spryskują całą Europę!”

Źródło: Fakt

Letnie spa dla dwojga
Letnie spa dla dwojga
299,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Letnie spa dla dwojga od 329 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz