Home Kategorie Zdrowie Wiadomo już ilu zaszczepionych zmarło na COVID. Dane nie pozostawiają złudzeń.
12.50K

Wiadomo już ilu zaszczepionych zmarło na COVID. Dane nie pozostawiają złudzeń.

Wiadomo już ilu zaszczepionych zmarło na COVID. Dane nie pozostawiają złudzeń.

​ Dane Ministerstwa Zdrowia dotyczące szczepień na koronawirusa są jednoznaczne. Na COVID-19 obecnie umierają głównie osoby, które nie decydują się na szczepienie. Powinni to państwo wziąć pod uwagę.

Pandemia COVID-19 jest już w Polsce ponad rok (ściślej od lutego 2020 roku). Szczepionki są ważne. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić sobie względną normalność w funkcjonowaniu na co dzień. Powinniśmy się szczepić jak wskazują kolejne dane.

– “Mimo że przekraczamy granicę 1000 zakażeń dziennie, to nie jest jeszcze moment, żebyśmy myśleli o restrykcjach. Liczby te nie są takim zagrożeniem dla wydolności systemu opieki zdrowotnej, żeby podejmować drastyczne decyzje” – mówił minister zdrowia Adam Niedzielski.

Dzisiaj dostaliśmy informację o 1000 zakażeń.

Resort zdrowia przekazał statystykę dotyczącą zgonów osób zakażonych COVID-19. Informacje te pokazują z czym mamy do czynienia.

Okazuje się, że od rozpoczęcia szczepień drugą dawką przeciwko koronawirusowi w Polsce zmarło 39614 zakażonych. Ilu z nich to osoby zaszczepione? Wydaje nam się, że informacje te was zaskoczą.

Z podanej liczby tylko 714 osób było w pełni zaszczepionych. W praktyce to oznacza, że umierają głównie osoby niezaszczepione. Warto mieć to na uwadze, prawda?

Ministerstwo podkreśliło jednocześnie, że wspomnianych 714 zgonów, żaden nie był powiązany bezpośrednio ze szczepionką (chodzi tutaj np. o skutki uboczne).

Koronawirus raport 03.10.2021. Ponad 1000 zakażeń.

Źródło: fakt

 

 

Stylizacja brwi i rzęs
Stylizacja brwi i rzęs
49,00 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Farbowanie i regulacja brwi (49 zł) oraz geometria (59 zł) i więcej opcji w Barocco Hair & Body w Katowicach

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz