Home Kategorie Poruszające Przerażające nagranie ze żłobka. Opiekunka nie miała litości dla rocznego dziecka. Była okrutna.

Przerażające nagranie ze żłobka. Opiekunka nie miała litości dla rocznego dziecka. Była okrutna.

Przerażające nagranie ze żłobka. Opiekunka nie miała litości dla rocznego dziecka. Była okrutna.

​Przemoc w żłobku wyszła na jaw, gdy okazało się, że opiekunka złamała dziecku nogę. Jej koleżanka, która była świadkiem znęcania się, nie zrobiła nic, żeby pomóc dziecku. To chore.

To niewiarygodne, że nawet w żłobku na dzieci mogą czyhać straszliwe zagrożenia. Rodzice wysyłają dziecka do żłobka, żeby profesjonaliści zajęli się nim w odpowiedni sposób, a nie po to, żeby je katowali.

Do makabrycznych scen doszło w żłobku Time of Wonder Academy na Florydzie. Jedna z opiekunek to jest kobieta Yamirka Menende bezlitośnie biła dziecko. W końcu złamała mu nogę. Najgorsze jest jednak to, że widziała to jej koleżanka, która nie zrobiła nic, żeby ją powstrzymać.

7 News Boston podaje, że Yamirka Menendez pracowała jako opiekunka dzienna. Skandaliczne zachowanie 51-latki wyszło na jaw, ponieważ pobity przez nią chłopiec trafił do lekarza. Dziecko mówiło, że boli je nóżka. W szpitalu wyszło na jaw, że dziecko miało złamaną kość piszczelową i strzałkową.

Właśnie wtedy pojawiło się przypuszczenie, że dziecko mogło paść ofiarą przemocy w żłobku. Wszczęto dochodzenie i policja postanowiła sprawdzić nagrania z kamer w żłobku. Wtedy na jaw wyszła brutalność opiekunki. Zresztą co będziemy państwu tłumaczyć. Spójrzcie na ten film.

Okazuje się, że chłopiec nie był jedyną ofiarą opiekunki. Kobieta znęcała się nad dzieckiem, które miało cztery miesiące. Jak ktoś taki mógł pracować z dziećmi jest dla nas kompletnym szokiem. Przez cały czas świadkiem znęcania się nad dziećmi była Milagros Rodriguez. Kobieta nie tylko nie powiadomiła służb o tym co się dzieje, ale zasadniczo ani razu nie powstrzymała koleżanki. Skutek? Ją też czeka surowa kara.

Koronawirus raport 03.10.2021. Ponad 1000 zakażeń.

Źródło: popularne.pl

Przegląd, geometria kół
Przegląd, geometria kół
29,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Przegląd diagnostyczny lub diagnostyka komputerowa za 29,99 zł i więcej opcji w JW 13 – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz