Home Kategorie Życie Polacy są już zmęczeni. W Warszawie odbył się marsz “Stop Segregacji Sanitarnej”.

Polacy są już zmęczeni. W Warszawie odbył się marsz “Stop Segregacji Sanitarnej”.

Polacy są już zmęczeni. W Warszawie odbył się marsz “Stop Segregacji Sanitarnej”.

Przeciwnicy restrykcji covidowych na czele z politykami Konfederacji protestują w sobotę w Warszawie na Marszu Wolności i Suwerenności “Stop Segregacji Sanitarnej”. Ludzie są zmęczeni restrykcjami.

Uczestnicy niosą transparenty z hasłami: “Norymberga 2”, “Niedzielski do dymisji”, “obudź się Polsko”. Ludzie są po prostu wyczerpani kolejnymi restrykcjami i trudno im się dziwić.

– “Już 1,5 roku tkwimy w szaleństwie lockdownów, niekończących się obostrzeń, łamania praw obywatelskich i odbierania nam wolności pod pretekstem “walki z pandemią”. Rząd PiS przy wsparciu KO, Lewicy, PSL i Polski2050 chce pójść jeszcze krok dalej i wprowadzić w Polsce haniebną, bezprawną segregację sanitarną. Już na najbliższym posiedzeniu Sejmu ustawa 1449 oraz ustawa dyskryminująca miliony osób niezaszczepionych może wrócić, a my musimy trzymać rękę na pulsie” – pisała Konfederacja w opisie wydarzenia.

– “Nie możemy na to pozwolić, musimy wyjść na ulicę i z całych sił protestować! Jeśli władza zobaczy, że odpuszczamy, wówczas na pewno to wykorzysta” – dodali.

Protestujący nieśli transparenty: “Stop segregacji sanitarnej”, “Niedzielski do dymisji”, “Norymberga 2” W ten sposób chcą oni pokazać to jak się czują, biorąc pod uwagę liczne restrykcje. Czy możemy im się dziwić? Nie.

Wiadomo już ilu zaszczepionych zmarło na COVID. Dane nie pozostawiają złudzeń.

Źródło: interia.pl

Zabawa w parku trampolin
Zabawa w parku trampolin
24,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Godzinne wejście do parku trampolin od 24,99 zł w FlyPark – 5 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz