Home Kategorie News W akcji mnóstwo służb, wielkie zamieszanie. W całej akcji ofiarami były również dzieci. Wiemy co się stało.
12.87K

W akcji mnóstwo służb, wielkie zamieszanie. W całej akcji ofiarami były również dzieci. Wiemy co się stało.

W akcji mnóstwo służb, wielkie zamieszanie. W całej akcji ofiarami były również dzieci. Wiemy co się stało.

Akcja policji i Straży Granicznej w Białymstoku. Służby zatrzymały trzy samochody, którymi podróżowały osoby nielegalnie przebywające na terenie naszego kraju. Były tam również dzieci.

Zdarzenie miało miejsce dzisiejszego dnia około godziny 13:00. Oddziały policji zatrzymały na ulicy Kleeberga w Białymstoku trzy samochody, którymi podróżowali obcokrajowcy. Wszystkie osoby zostały zatrzymane.

– “Mogę potwierdzić, że doszło do zatrzymania osób nielegalnie przebywających na terenie Rzeczypospolitej” – przekazał rzecznik policji podlaskiej.

Informacje podane przez KMP w Białymstoku są szczątkowe. Na ten moment bowiem akcja straży granicznej i policji jest nadal w toku.

Nie wiadomo, czy osoby te posiadają rodzinę w Niemczech, czy też może są nielegalnie przewożone przez obywateli Niemiec. Faktem jest to, że w jednym pojazdów przebywały małe dzieci, na pewno zaskoczone tą sytuacją.

Typowa cera obcokrajowców każe nam sądzić, że pochodzą oni z Bliskiego Wschodu. Prawdopodobnie są to imigranci, którzy nielegalnie próbowali przekroczyć granice. Policja i straż graniczna udaremniły tą próbę.

Wiadomo już ilu zaszczepionych zmarło na COVID. Dane nie pozostawiają złudzeń.

Źródło: goniec.pl

 

 

Vacu, Roller Shaper, limfodrenaż
Vacu, Roller Shaper, limfodrenaż
79,99 zł
90 dni
do końca oferty!
4 treningi na wybranych stacjach treningowych za 79,99 zł i więcej w Studiu Figura – Siemianowice Ślaskie

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz