Home Kategorie Poruszające Zoofil gwałcił swojego amstaffa i wynajmował go innym zwyrodnialcom. W końcu spotkała go kara.

Zoofil gwałcił swojego amstaffa i wynajmował go innym zwyrodnialcom. W końcu spotkała go kara.

Sąd w Rybniku skazał 37-letniego Grzegorza K. na rok więzienia za gwałcenie swojego psa. Mężczyzna przyznał się do winy. Powiedział też, że wynajmował zwierzaka innym do czynności seksualnych.

Rybnicki sąd ogłosił wyrok w sprawie 37-letniego Grzegorza K. Mężczyznę oskarżono o odbywanie stosunków seksualnych z własnym psem. Śledczy ustalili też, że pies był wynajmowany innym do seksu. W styczniu 37-latek zamieścił ogłoszenie, w którym oferował 7-letniego Antosia za 100 zł.

W trakcie jednego z aktów zoofilii mężczyzna, który wynajął psa, zasłabł i zmarł. Grzegorz K. próbował go reanimować, wezwał pogotowie, ale medycy mogli wyłącznie stwierdzić zgon. Wtedy też na jaw wyszedł cały proceder. W trakcie śledztwa Grzegorz K. był badany przez psychiatrów, którzy stwierdzili u niego zoofilię. Oskarżony przyznał się do gwałcenia psa.

Według śledczych do stosunków z czworonogiem dochodziło kilkukrotnie. Sąd wymierzył Grzegorzowi K. karę roku pozbawienia wolności. Oprócz tego mężczyzna przez 10 lat nie może posiadać żadnych zwierząt i musi zapłacić nawiązkę w wysokości 5 tys. zł na rzecz Fundacji “Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią”, która reprezentowała poszkodowanego zwierzaka przed sądem.

7-letni amstaff Antoś należy teraz do fundacji i wolontariusze przygotowują go do adopcji.

– “Mimo tego, że doznał wielu krzywd od ludzi, wierzymy, że znajdziemy dla niego odpowiednią rodzinę” – tłumaczy Agata Radwan z Fundacji “Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią”.

Obecnie Antoś przebywa w hotelu dla psów, gdzie pracuje wraz z behawiorystą. Adopcja również ma odbywać się pod okiem specjalisty.

Nie żyje 15-letni chłopiec. Wyszedł na spacer i już nie wrócił…

Terapia antynikotynowa
Terapia antynikotynowa
39,99 zł
100,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Terapia antynikotynowa za pomocą biorezonansu od 39,99 zł w Medivital

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz