Home Wideo Wpadka w TV. Nie chciał abyśmy to usłyszeli. Mówił o szczepieniach, nie wiedział, że już jest na wizji.

Wpadka w TV. Nie chciał abyśmy to usłyszeli. Mówił o szczepieniach, nie wiedział, że już jest na wizji.

Wpadka w TV. Nie chciał abyśmy to usłyszeli. Mówił o szczepieniach, nie wiedział, że już jest na wizji.

2 października na pewno zostanie na długo zapamiętany prze Michała Cholewińskiego. Dziennikarz Polsat News nie zauważył, że jest już na antenie…

Tym wyczynem Cholewiński może zapisać się w historii wpadek polskiej telewizji. Dziennikarz w trakcie przerwy reklamowej rozmawiał ze współprowadzącą. Rozmawiało im się na tyle dobrze, że nie zorientowali się, iż wrócili na antenę.

Michał Cholewiński rozmawiała poza wizją z Joanną Racewicz na temat szczepień. We fragmencie konwersacji, który poleciał na antenie, słychać było wyraźną złość w słowach prowadzącego. Był zbulwersowany tym, że ponad połowa mieszkańców naszej planety nadal nie jest zaszczepiona nawet jedną dawką. Wtedy też z jego ust padło siarczyste przekleństwo.

– „Tymczasem ponad połowa mieszkańców planety nie otrzymała jeszcze ani jednej dawki. Ku..a, to w kategoriach planety” – powiedział Michał Cholewiński.

Wpadka dziennikarza pewnie przeszłaby bez echa, gdyby nie media społecznościowe. Jeden z widzów Polsat News nagrał fragment programu i wrzucił na Twittera.

Zdarzenie wyraźnie rozbawiło Joannę Racewicz, która jednak w tej trudnej sytuacji zachowała trzeźwość umysłu i po wpadce współprowadzącego rzuciła szybko, że są już na antenie. W ten sposób zakończyła zakulisową rozmowę i przeszła do omawiania dalszych wydarzeń ze świata.

„Będziemy potrzebować nowej szczepionki na COVID-19”. Szef BioNTech podał datę.

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
379,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny odcinka kręgosłupa lub głowy za 379 zł i więcej w pracowniach Bonus Diagnosta – wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz