Home Kategorie Poruszające 15-latka zmarła na COVID-19. W dniu śmierci miała otrzymać szczepionkę.

15-latka zmarła na COVID-19. W dniu śmierci miała otrzymać szczepionkę.

15-latka zmarła na COVID-19. W dniu śmierci miała otrzymać szczepionkę.

15-letnia Jorja Halliday zmarła wskutek ciężkiego zachorowania na COVID-19 w dniu planowanego szczepienia. Matka nastolatki twierdzi, że dziewczyna nie cierpiała wcześniej na żadne poważne schorzenia.

15-latka z Wielkiej Brytanii zmarła po zakażeniu koronawirusem. Jorja nie zdążyła się zaszczepić, mimo iż miała umówiony termin przyjęcia pierwszej dawki preparatu. Wcześniej jednak zakaziła się koronawirusem.

Poruszającą historię dziewczyny przedstawił „The Mirror”. Wszystko zaczęło się od objawów typowych dla grypy. Najgorsze stało się, gdy test na koronawirusa dał wynik pozytywny.

Jorja została zbadana przez lekarza, który stwierdził, że tętno serca jest dwukrotnie wyższe niż u zdrowego człowieka. Badania wykazały, że w efekcie zachorowania na COVID-19 przeszła zapalenie mięśnia sercowego. Niestety, nie wróciła już do zdrowia.

40-letnia matka nastolatki, Tracey Halliday jest zdruzgotana po stracie córki.

– „Próbowali podłączyć ją do respiratora, aby dać jej organizmowi szansę na powrót do zdrowia. Tętno nie ustabilizowało się. Jej serce nie mogło wytrzymać wysiłku” – powiedziała dla “The Mirror”. Dodała, że personel medyczny dał z siebie wszystko, by uratować 15-latkę.

„Będziemy potrzebować nowej szczepionki na COVID-19”. Szef BioNTech podał datę.

Pakiet day spa
Pakiet day spa
99,00 zł
380,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa z zabiegami na twarz i ciało od 99 zł w Biomax w Sosnowcu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz