Home Kategorie Poruszające 5-latek błąkał się samotnie po osiedlu. W tym czasie jego matka bawiła się w klubie.

5-latek błąkał się samotnie po osiedlu. W tym czasie jego matka bawiła się w klubie.

5-latek błąkał się samotnie po osiedlu. W tym czasie jego matka bawiła się w klubie.

Do 5 lat więzienia grozi 26-letniej kobiecie z Piły, która zostawiła bez opieki 5-letniego syna i poszła bawić się na dyskotece. Płaczące dziecko w nocy z soboty na niedzielę znalazł przypadkowy przechodzień.

St. sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji przekazał, że w niedzielę po 2:00 w okolicach jednego z marketów na osiedlu Górnym w Pile zauważono płaczące dziecko. Przypadkowy przechodzień wezwał policję.

– „Zrozpaczony chłopiec przyznał, że wyszedł z domu szukać swojej mamy, ponieważ miała wyjść do swojej koleżanki tylko na chwilę. Powiedział również policjantom, że to nie pierwsza taka sytuacja, kiedy zostaje sam w domu” – opisał Zeszot, cytowany przez Polską Agencję Prasową.

– „Funkcjonariusze potwierdzili fakt, że w mieszkaniu nikogo nie było. Ustalili również, że kobieta w tym czasie przebywała w jednym z pilskich klubów. Chłopiec został przewieziony pod opiekę rodziny zastępczej.”

Policjant dodał też, że w niedzielę rano policjanci ponownie zjawili się w mieszkaniu, gdzie 5-latek mieszkał wraz z matką. Tym razem zastali tam kobietę, która „po swoim powrocie nie zorientowała się nawet, że syna nie ma w domu”.

– „Badanie na zawartość alkoholu wykazało blisko 1,5 promila w jej organizmie. Mundurowi zabezpieczyli również znalezione w lodówce ponad 4 g amfetaminy. Kobieta została także skierowana na badania, których wstępny wynik potwierdził obecność amfetaminy w organizmie” – zaznaczył Zeszot.

26-latka została zatrzymana. Usłyszała zarzuty związane z narażeniem swojego syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także posiadanie narkotyków.. Prokuratura zadecydowała o zastosowaniu wobec niej policyjnego dozoru.

Sąd Rodzinny w Pile, z uwagi na bezpieczeństwo i właściwą opiekę nad dzieckiem, zdecydował o umieszczeniu 5-latka pod opieką zawodowej rodziny zastępczej. 26-letniej matce dziecka grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Weszła do sklepu. Na rękach miała zmasakrowane zwłoki 2-latka. Gwiazda filmów dla dorosłych zabiła swoje dziecko.

Źródło: PAP

Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical
Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical
47,99 zł
59,99 zł
Oferta zakończona!
Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz