Home Kategorie Porady Sprawdź ten genialny i prosty sposób na pozbycie się wszystkich pająków z domu. Wystarczy… kilka kasztanów.
2.79K

Sprawdź ten genialny i prosty sposób na pozbycie się wszystkich pająków z domu. Wystarczy… kilka kasztanów.

Pająki podobno przynoszą szczęście, ale wielu z nas nie lubi ich towarzystwa, a niektórzy panicznie się ich boją.

Pogoda sprawia, że pająki szukają schronienia w suchych i ciepłych miejscach, stąd też częściej pojawiają się w naszych domach.

Nim jesienna aura całkowicie zagości w naszym kraju, warto pójść na spacer i poszukać kasztanów. Te brązowe owoce mogą służyć jako dekoracja, ale przede wszystkim są odstraszaczem na pająki. Ten naturalny sposób jest wyjątkowo skuteczny, wystarczy umieścić po kilka kasztanów np. przy oknach, przy parapecie czy w kątach.

Tajemnica kasztanów tkwi w ich zapach. Delikatny aromat tych owoców sprawia, że pająki szybko tracą ochotę na pojawianie się w twoim mieszkaniu. Jeśli chcesz, aby ta metoda była skuteczniejsza, przy pomocy wykałaczki lub nożyka możesz wyciąć w kasztanach małe otwory.

Zrobienie dziur w kasztanach sprawi, że substancje, które odpowiadają za ich aromat będą uwalniane szybciej. Oprócz kasztanów możemy wykorzystać żołędzie, których zapach też odstraszy pająki.

„Bomba” na polskiej granicy. Straż Graniczna pokazała zdjęcia.

Stylizacja hybrydowa
Stylizacja hybrydowa
49,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Stylizacja hybrydowa od 49 zł w Salonie Piękności Babeczka

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz