Home Kategorie Ludzie Anna Przybylska zmarła 7 lat temu. Siostra aktorki pokazała poruszające zdjęcie.

Anna Przybylska zmarła 7 lat temu. Siostra aktorki pokazała poruszające zdjęcie.

Anna Przybylska zmarła 7 lat temu. Siostra aktorki pokazała poruszające zdjęcie.

W 2021 roku mija 7 lat od śmierci Anny Przybylskiej, aktorki uwielbianej przez widzów. Siostra gwiazdy pokazała, jak teraz wygląda jej grób. Widok jest poruszający.

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 roku w Gdyni. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek swoją karierę rozpoczynała jako modelka. W 1994 roku dotarła do finału konkursu Twarz Roku. Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się trzy lata później, wcielając w postać “Suczki” w filmie “Ciemna strona Wenus”. Jednak przełomem w jej karierze był angaż do serialu ” Złotopolscy”, gdzie w latach 1998-2010 grała Marylkę, sympatyczną policjantkę, jedną z ulubionych postaci całej produkcji. Przybylska nie skupiała się jednak na jednej roli i mogliśmy podziwiać ją też m.in. w “Sępie”, “Karierze Nikosia Dyzmy” czy doskonale przyjętym serialu komediowym “Daleko od noszy”.

Ania odnosiła też sukcesy jako modelka. Przez 9 lat była twarzą Astor w Polsce. Współpracowała z wieloma znanymi firmami. Dwukrotnie mogliśmy podziwiać ją też w Playboyu. Dostała nawet propozycję prowadzenia Perfekcyjnej pani domu i Mam talent! Niestety, jej karierę przerwała choroba.

W 2013 roku Przybylska przeszła operację usunięcia guza trzustki, leczyła się w Gdańsku i nawet wyjechała do Szwajcarii. Niestety, 5 października 2014 roku aktorka zmarła w swoim domu w Gdyni. Pozostawiając dzieci: synów Szymona i Jana oraz córkę Oliwię, a także ukochanego Jarosława Bieniuka.

Ciężko uwierzyć, że Ani nie ma już z nami od 7 lat. Oddani fani nadal ciepło ją wspominają, podobnie jak rodzina i przyjaciele. Na profilu siostry gwiazdy, Agnieszki, pojawiło się poruszające zdjęcie z cmentarza. Grób Przybylskiej odwiedzają nie tylko najbliżsi, ale też jej wielbiciele.

– „Tak niewiele, a jak wiele. Gratias tibi” – napisała siostra zmarłej.

W sieci zaroiło się od komentarzy, w których internauci wspominają Anię. Wiele z nich chwyta za serce.

– „Pamiętam tę niedzielę, kiedy dowiedziałam się o śmieci Ani. Świat stanął w miejscu.”

– „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych. Na zawsze w naszych sercach.”

– „Pierwszy raz w życiu płakałam po śmierci kogoś, kogo nie znałam osobiście. Pamiętam ten dzień. Byłam w podróży, mało używałam telefonu. Wiadomość dotarła do mnie wieczorem po przylocie do domu. Byłam na grobie Ani kilka lat temu, podczas urlopu w Trójmieście. Zostawiłam białego aniołka. Brak słów dla tej straty, 7 lat” – czytamy.

Weszła do sklepu. Na rękach miała zmasakrowane zwłoki 2-latka. Gwiazda filmów dla dorosłych zabiła swoje dziecko.

Idealne brwi
Idealne brwi
199,99 zł
500,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny brwi wybraną metodą od 199,99 zł w Studiu Makijażu Permanentnego MB w Katowicach (do -60%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz