Home Kategorie Życie Zbrodnia w Borowcach – nowe fakty. Z Francji nadeszła przesyłka. Adresatem Jacek Jaworek.
9.49K

Zbrodnia w Borowcach – nowe fakty. Z Francji nadeszła przesyłka. Adresatem Jacek Jaworek.

Zbrodnia w Borowcach – nowe fakty. Z Francji nadeszła przesyłka. Adresatem Jacek Jaworek.

Powraca sprawa okrutnej zbrodni w Borowcach. Do miejscowego oddziału OSP dotarła tajemnicza przesyłka z Francji. Jak wynika z napisu na kopercie, adresatem jest ukrywający się niemal od 3 miesięcy Jacek Jaworek.

Jacek Jaworek poszukiwany jest w związku z potrójnym morderstwem, do którego doszło w nocy z 9 na 10 lipca.

Mężczyzna zabił swojego brata, jego żonę i ich syna. Po dokonaniu zbrodni uciekł i wciąż jest poszukiwany. Policja wyznaczyła nagrodę w wysokości 20 tys. zł za pomoc w ustaleniu miejsca pobytu mordercy.

Teraz w sprawie pojawił się nowy element. Do OSP Borowce z zagranicy dotarła przesyłka adresowana do Jaworka.

– „Przyszła w ubiegłym tygodniu z Francji. Prawdopodobnie jakieś ponaglenie. Nie zaglądaliśmy do środka” – mówi były prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Borowcach Marian Błaszczyk.

Zaznaczył też, że na paczce widniał napis „Jacek Jaworek OSP Borowce”, mimo iż adresat nie działał nigdy w Ochotniczej Straży Pożarnej. Prezesem OSP był jednak w przeszłości jego ojciec.

Błaszczyk dodaje, że w polu „nadawca” wpisano „Google”. Z uwagi na fakt iż w momencie próby doręczenia listu nikogo nie było na terenie straży, przesyłka wróciła na pocztę.

O sprawie powiadomiono prokuraturę.

– „Ta przesyłka została zabezpieczona w siedzibie Poczty Polskiej. Obecnie prokuratura ustala, jakie były losy tej przesyłki od końca ubiegłego tygodnia” – powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie Tomasz Ozimek.

– „Przesyłka ta została nadana we Francji przez jedną z globalnych firm internetowych. W toku śledztwa zostały przeprowadzone oględziny tej przesyłki przez policjantów z udziałem techników kryminalistyki” – powiedział rzecznik.

Prokuratura nie zdradza jednak, co było w środku.

– „W toku dalszego śledztwa będziemy weryfikować, czy informacje znajdujące się w tej przesyłce mogą mieć jakieś znacznie dla śledztwa, które prowadzimy, a w szczególności w zakresie poszukiwań podejrzanego w tej sprawie” – dodaje Ozimek.

Anna Przybylska zmarła 7 lat temu. Siostra aktorki pokazała poruszające zdjęcie.

Źródło: TVN24

Stylizacja brwi i rzęs
Stylizacja brwi i rzęs
49,00 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Farbowanie i regulacja brwi (49 zł) oraz geometria (59 zł) i więcej opcji w Barocco Hair & Body w Katowicach

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz